Хіти тижня. Людство зможе повернутися до нормального перебігу життя: Білл Гейтс назвав єдиний спосіб зупинити коронавірус

Білл Гейтс разом зі своєю дружиною Меліндою очолює благодійний фонд, який спонсорує Всесвітню організацію охорони здоров'я і виділяв сотні мільйонів доларів на боротьбу з COVID-19 і розробку вакцини.

Людство зможе повернутися до нормального перебігу життя тільки при наявності доступної і суперефективної вакцини від коронавіруса. Про це заявив мільярдер і засновник Microsoft Білл Гейтс з ефірі телеканалу NBC, передають Патріоти України.

Гейтсу задали питання, що потрібно людству для повного подолання наслідків пандемії COVID-19. "Єдиним шляхом для повернення людей до нормального русла життя є отримання суперефективної і доступної вакцини", - відповів Гейтс.

За його словами, масова вакцинація громадян дозволить припинити поширення коронавируса і в кінцевому рахунку покінчити з ним.

Білл Гейтс разом зі своєю дружиною Меліндою очолює благодійний фонд, який спонсорує Всесвітню організацію охорони здоров'я і виділяв сотні мільйонів доларів на боротьбу з COVID-19 і розробку вакцини.

У квітні Гейтс заявляв, що на повернення світу до нормального життя піде один-два роки. У липні він висловив упевненість, що людство зможе перемогти коронавірус, але зазначив, що це вийде зробити тільки якщо ліки від хвороби стане загальнодоступним.
У вересні засновник Microsoft повідомив, що пандемія при оптимістичному варіанті розвитку закінчиться в 2022 році. Він зазначив, що США зможуть повернутися до звичного життя раніше - влітку 2021 року - за рахунок прогресу в розробці вакцини від COVID-19. При цьому він висловив жаль, що країна не докладає зусиль для поширення препарату в менш багатих державах.

Додаємо по тисячі в день: В Україні знов добовий антирекорд захворюваності на COVID-19

субота, 28 листопад 2020, 9:12

В Україні за останню добу зафіксовано 16 294 нових випадки коронавірусної інфекції, повідомив міністр охорони здоров'я Максим Степанов. Це новий рекорд по захворюваності COVID-19, зазначають Патріоти України. За даними міністра, станом на 28 листопада ...

Хіти тижня. "Наді просто нас*ати на те, що тут вбивали людей": Українську співачку розкритикували за недоречні танці (відео)

субота, 28 листопад 2020, 9:00

Колишня учасниця гурту "Время и Стекло" Надя Дорофеєва отримала жорстку критику за кліп, де вона танцює на мості над Алеєю Героїв Небесної Сотні, де вбивали учасників Революції гідності і де вшановують їхню пам'ять. Кліп Дорофеєва опублікувала днями, п...