Хіти тижня. Люди налякані. Що це?! Жахлива істота з дзьобом та іклами звалилася з неба (фото)

Подружню пару з Великобританії налякало невідоме створіння з іклами і дзьобом. Про це повідомляє HullLive, передають Патріоти України.

Інцидент трапився в місті Кінгстон-апон-Халл, істоту люди виявили у себе у дворі. За словами господині будинку, "змієподібне створіння з іклами і дзьобом впало з неба".

"Я прокинулася вдень після нічної зміни в лікарні і вийшла у внутрішній двір. Там і виявила дивну істоту. Було відчуття, що його наполовину з'їли. Коли я спробувала загнати його в банку, воно заворушилося. Ці зміїні відмітини між великих очей з боків голови, а також ікла і дзьоб одразу ж змусили мене прокинутися", – розповіла Венді Грей. Водночас, журналісти припустили, що істота може бути гусеницею винного бражника або шовкопряда.

Інтимна сцена, яку ви не помітили: У фільмі про Гаррі Поттера знайшли великий секрет

середа, 3 червень 2020, 0:05

Рас Везерелл, який працював над 11-хвилинними титрами до 3-ї частини "Поттеріани", зізнався, що побачені шанувальниками сліди дійсно імітують досить інтимну сцену між персонажами. Вважається, що серія фентезійних фільмів про чарівника Гаррі Поттера роз...

З гербом і автографом: У Канаді випустили пиво на честь українського футболіста (фото)

вівторок, 2 червень 2020, 23:42

Банки з алкогольним напоєм і прізвищем легенди українського футболу вже продаються в магазинах. На банку нанесене прізвище Шевченка, а також його автограф і дев'ятий номер. Остання деталь викликає питання, адже більшу частину кар'єри колишній форвард "...