Хіти тижня. "Люди, відкрийте очі!": Сестра легендарного футболіста після зараження брата назвала коронавірус "найбільшим обманом"

Вона посилається на слова португальского журналіста, який вважає, що діагноз Роналду — засіб для привернення уваги до проблеми коронавірусу.

Катя Авейру, сестра португальського нападника Ювентуса Кріштіану Роналду, поставила під сумнів існування коронавірусу після того, як стало відомо про інфікування футболіста, передають Патріоти України.

Дівчина опублікувала «сторіс» у своєму акаунті в Instagram, де вона посилається на слова португальского журналіста, який вважає, що діагноз Роналду — засіб для привернення уваги до проблеми коронавірусу. «Якщо Кріштіану доведеться розбудити весь світ, то цей португалець дійсно посланий нам Богом. Дякую. Я вірю, що сьогодні тисячі людей багато зрозуміють про цю пандемію, тести і запобіжні заходи, як я. Найбільший обман, що я бачила в житті. Сьогодні я прочитала вислів, якому аплодую стоячи: «Досить дурити весь світ». Люди, відкрийте очі, будь ласка", — написала сестра Роналду.

Аваков спіймав облизня: Академія наук відмовилася передавати один зі своїх корпусів Нацполіції

четвер, 4 березень 2021, 23:18

Арсен Аваков звернувся до президента НАНУ Анатолія Загороднього з проханням про передачу для потреб Нацполіції 16-ти поверхового лабораторного корпусу інституту фізіології імені Богомольця в Києві. Національна академія наук відмовилася передавати Інсти...

На залізничному вокзалі в Києві чоловік позбувся ніг

четвер, 4 березень 2021, 23:12

Поки невідомо, що це було: спроба самогубства чи нещасний випадок. У четвер, 4 березня, в Києві на залізничному вокзалі чоловікові поїздом відрізало ноги. Про це в Facebook повідомляють «Вартові еспресо», передають Патріоти України.