
Олег Винник дав свій концерт у київському Палаці спорту, але виступ не обійшловся без неприємного сюрпризу. Так, у боротьбі за кращі місця біля сцени жорстко побилися шанувальниці виконавця, передають Патріоти України.
Жінки почали бити одна одну, щоб зайняти найвигідніші місця і бачити свого кумира краще. Також вони тягали одна одну за волосся.
Їх почав розбороняти чоловік, який стояв поруч, намагаючись теж пробратися ближче до сцени. Він був супутником однією з розлючених жінок.
Відвідувачі концерту покликали на допомогу охорону - чоловіка попросили покинути зал, але це вдалося не з першого разу. Бійка сталася знову.
Згодом одна жінка пробиралася до сцени. Інша схопила її за волосся і прокричала: "Куди лізеш?". Олег Винник , звичайно, нічого не підозрюючи, продовжував свій виступ на сцені.
Уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець заявив про виявлення низки порушень прав людини під час перевірки в Миколаївському обласному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки. За його словами, в результаті перевір...
Поліції Києва затримала п'ятьох зловмисників, які через конфлікт прив'язали до дерева 58-річного чоловіка та побили його до смерті, а сліди злочину намагалися стерти з камер відеоспостереження, передають Патріоти України. "До поліції Києва надійшло пов...