
Олег Винник дав свій концерт у київському Палаці спорту, але виступ не обійшловся без неприємного сюрпризу. Так, у боротьбі за кращі місця біля сцени жорстко побилися шанувальниці виконавця, передають Патріоти України.
Жінки почали бити одна одну, щоб зайняти найвигідніші місця і бачити свого кумира краще. Також вони тягали одна одну за волосся.
Їх почав розбороняти чоловік, який стояв поруч, намагаючись теж пробратися ближче до сцени. Він був супутником однією з розлючених жінок.
Відвідувачі концерту покликали на допомогу охорону - чоловіка попросили покинути зал, але це вдалося не з першого разу. Бійка сталася знову.
Згодом одна жінка пробиралася до сцени. Інша схопила її за волосся і прокричала: "Куди лізеш?". Олег Винник , звичайно, нічого не підозрюючи, продовжував свій виступ на сцені.
В анексованому Криму призупинили прийом дітей до таборів літнього відпочинку, як заявив так званий глава регіону Сергій Аксьонов, з міркувань безпеки. Про це в понеділок, 22 червня, повідомив російський Telegram-канал ASTRA, передають Патріоти України....
У Грицівському кар’єрі, що на Хмельниччині, хлопець помер після укусу комахи. Ймовірно, у нього стався анафілактичний шок. Про це повідомляють «Реальні новини», передають Патріоти України. У Грицівському кар’єрі стався смертельний випадок: хлопець поме...