
Олег Винник дав свій концерт у київському Палаці спорту, але виступ не обійшловся без неприємного сюрпризу. Так, у боротьбі за кращі місця біля сцени жорстко побилися шанувальниці виконавця, передають Патріоти України.
Жінки почали бити одна одну, щоб зайняти найвигідніші місця і бачити свого кумира краще. Також вони тягали одна одну за волосся.
Їх почав розбороняти чоловік, який стояв поруч, намагаючись теж пробратися ближче до сцени. Він був супутником однією з розлючених жінок.
Відвідувачі концерту покликали на допомогу охорону - чоловіка попросили покинути зал, але це вдалося не з першого разу. Бійка сталася знову.
Згодом одна жінка пробиралася до сцени. Інша схопила її за волосся і прокричала: "Куди лізеш?". Олег Винник , звичайно, нічого не підозрюючи, продовжував свій виступ на сцені.
Україна і Росія провели 76 обмін полоненими. Додому повернулись 160 українців – усі військові, які перебували в неволі з 2022 року. Про це повідомив Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими (КШППВ) у п'ятницю, 26 червня, передають ...
Ровер «Персеверанс» знайшов сліди складних органічних сполук у глинистих породах кратера Єзеро на Марсі. Раніше сліди таких сполук розгледів також марсохід «К’юріосіті», який досліджує кратер Ґейл на відстані понад 3000 кілометрів від Єзеро. Такі резул...