Хіти тижня. Мама дала згоду: Вихованець Тіни Кароль Роман Сасанчин, котрий переміг на "Голосі країни", переїхав з рідного села до виграної квартири у Києві

Молодий виконавець будуватиме кар'єру у столиці.

Переможець талант-шоу "Голос. Діти" та "Голос країни" Роман Сасанчин переїжджає з Тернопільщини до Києва. Молодий виконавець будуватиме кар'єру у столиці. Новину про це юнак повідомив підписникам свого Facebook, передають Патріоти України.

"Я переїхав в столицю жити. Це було дуже неочікувано та спонтанно навіть для мене самого. Я не думав так рано їхати в Київ, але все стається завжди так, як має бути", - написав Роман Сасанчин.

Сасанчин народився в селі Садки Заліщицького району Тернопільської області. 2012 року він брав участь у "сліпих прослуховуваннях" 1 сезону талант-шоу "Голос. Діти", але не зміг попасти у команду до жодного тренера. 2015 року хлопець знову прийшов на пісенний конкурс, де вже виборов перемогу. Цьогоріч Роман Сасанчин взяв участь уже в у дорослому талант-шоу "Голос країни", де здобув перемогу. Підкоривши популярне талант-шоу "Голос країни", він отримав 2-кімнатну квартиру в Києві.

У чорному боді і колготах: Кокетлива Тіна Кароль продемонструвала сексуальний образ (відео)

четвер, 4 березень 2021, 15:15

Тіна Кароль потішила своїх прихильниць. Напередодні 8 Березня вона випустила лімітовану колекцію колготок і панчіх. Артистка сама ж знялася в їхній рекламній кампанії, передають Патріоти України.

Дівчина показала в TikTok, що буде з зубами, якщо пити колу кожен день (фото, відео)

четвер, 4 березень 2021, 14:27

Стоматологи давно говорять про згубний вплив солодкої газованої води на зуби, але дівчина з Мічигану (США) показала в TikTok реальні наслідки щоденного вживання коли. Вікторія Ірен Новаковські порадила людям не відмахуватися від порад лікарів, оскільки...