Хіти тижня. Маски нам у порятунок: Науковці США розкрили основний шлях розповсюдження коронавірусу

Ключовими факторами зараження є близькість до інфікованих людей і погана вентиляція.

Вчені Медичного центру Монтефіоре, лікарні Пенсільванського університету та інших центрів охорони здоров'я США визначили, що коронавірус поширюється головним чином через повітряні аерозолі, а не через поверхні. Таким чином, соціальне дистанціювання і хороша вентиляція є найбільш ефективними способами стримування COVID-19. Про це повідомляється в статті в журналі Annals of Internal Medicine, передають Патріоти України.

Дослідники проаналізували наукові роботи, опубліковані в журналі в період з січня по вересень 2020 року і присвячені факторам передачі SARS-CoV-2. Виявилося, що, хоча в деяких статтях вказується, що вірусні частинки можуть виживати кілька годин на поверхнях, в реальності вірусна РНК в навколишньому середовищі зустрічається рідко. Ключовими факторами зараження є близькість до інфікованих людей і погана вентиляція.
Також вірус найчастіше передається від людей з ранньою стадією зараження. Кількість вірусних частинок SARS-CoV-2 досягає піку в організмі приблизно за день до появи симптомів і знижується протягом тижня після прояву захворювання. Більшість заражених не беруть участі в поширенні вірусу, однак деякі хворі є основними переносниками, інфікуючи відразу багатьох людей.

4 грудня - Введення в храм Пресвятої Богородиці: Ця молитва Діві Марії виконає ваше найзаповітніше бажання

п’ятниця, 3 грудень 2021, 21:29

4 грудня в православному календарі особливий день - Введення в храм Пресвятої Богородиці, який в народі ще називають Третьою Пречистою. Свято зараховують до двунадесятих - дванадцяти найважливіших після Великодня. Які традиції цього дня, і як помолитис...

З 10 грудня безкоштовні пластикові пакети стануть платними: Подробиці

п’ятниця, 3 грудень 2021, 21:25

В Україні з 10 грудня починає діяти закон про обмеження використання пластикових пакетів. Рішення було прийнято у червні 2021 року і після піврічного підготовчого періоду має набути чинності. Про це повідомило Мінприроди, зазначають Патріоти України. ...