Хіти тижня. Маски нам у порятунок: Науковці США розкрили основний шлях розповсюдження коронавірусу

Ключовими факторами зараження є близькість до інфікованих людей і погана вентиляція.

Вчені Медичного центру Монтефіоре, лікарні Пенсільванського університету та інших центрів охорони здоров'я США визначили, що коронавірус поширюється головним чином через повітряні аерозолі, а не через поверхні. Таким чином, соціальне дистанціювання і хороша вентиляція є найбільш ефективними способами стримування COVID-19. Про це повідомляється в статті в журналі Annals of Internal Medicine, передають Патріоти України.

Дослідники проаналізували наукові роботи, опубліковані в журналі в період з січня по вересень 2020 року і присвячені факторам передачі SARS-CoV-2. Виявилося, що, хоча в деяких статтях вказується, що вірусні частинки можуть виживати кілька годин на поверхнях, в реальності вірусна РНК в навколишньому середовищі зустрічається рідко. Ключовими факторами зараження є близькість до інфікованих людей і погана вентиляція.
Також вірус найчастіше передається від людей з ранньою стадією зараження. Кількість вірусних частинок SARS-CoV-2 досягає піку в організмі приблизно за день до появи симптомів і знижується протягом тижня після прояву захворювання. Більшість заражених не беруть участі в поширенні вірусу, однак деякі хворі є основними переносниками, інфікуючи відразу багатьох людей.

Будете каятися, але запізно: Три знаки Зодіаку, яким не можна довіряти

середа, 21 жовтень 2020, 19:28

Астрологи назвали трійку найбільш ненадійних знаків Зодіаку. Їх представникам краще не довіряти. Про це пише "Клубер", передають Патріоти України. Причиною, з якої Близнюки вважаються лідерами серед найбільш ненадійних людей, є їхнє невміння приймати р...

"Вбиває" не тільки коронавірус: Моторошні цифри смертей в Україні та їхніх причин

середа, 21 жовтень 2020, 19:15

З початку пандемії в країні зареєстрували 5 927 смертей в результаті COVID-19. В Україні померли за перші вісім місяців від різних захворювань 378 315 людей. Про це повідомляє Державна служба статистики, яка публікує дані про кількість померлих з окрем...