
В Ірані масові поховання загиблих від коронавіруса людей настільки швидко ростуть, що їх вже можна бачити з супутників. Про це повідомляє The Washington Post, передають Патріоти України.
На супутникових знімках показане кладовище в місті Кум, яке стає дедалі більше. За офіційними даними, число жертв коронавіруса в Ірані недавно становило 429 осіб. У четвер, 12 березня, ця цифра зросла на 75 осіб, ставши найвищим стрибком смертності з початку спалаху в країні в лютому.
Аналітик Maxar заявив, що біла речовина, яке можна побачити біля розритих могил, швидше за все, є вапном, яку іноді використовують при масових похованнях.
Інформація про масштабні поховання підтверджується перської службою BBC.
Місто Кум став першим місцем в Ірані, куди дістався вірус минулого місяця, і з тих пір країна посіла третє місце в світі за кількістю інфікованих - понад 10 000 інфікованих.Наприкінці тижня в Україну прийде хвиля сильної спеки, яка охопить більшість регіонів країни. Температура повітря місцями сягатиме +35…+37°С. Про це розповіла синоптикиня Наталка Діденко у проєкті "Тепер головне" на Еспресо, передають Патріоти України....
Через відключення світла та нестачу бензину припинилися постачання товарів широкого спектру у роздрібній мережі. Проблеми з електрикою та паливом в окупованому Севастополі призвели до того, що там закрилася частина магазинів та ринків, перестав ходити ...