
31 травня в Міннеаполісі під час акцій протесту американців, обурених вбивством темношкірого Джорджа Флойда, велика вантажівка влетіла в натовп протестувальників, які перекрили трасу. За кермом автомобіля був водій-українець Богдан Вечірко, передають Патріоти України з посиланням на CNN.
Інцидент стався на мосту при в'їзді в місто. На відео помітно, як натовп мітингувальників спочатку йде по центру дороги, а потім розбігається в сторони через вантажівку, яка летить на них. Після того як фура зупинилася, демонстранти почали оточувати її і намагалися потрапити в кабіну водія. При цьому ніхто з учасників протесту не постраждав.
A tanker truck drove into a throng of protesters on a closed interstate near Minneapolis. The driver was pulled from his rig and beaten https://t.co/4LLbkxtgIL pic.twitter.com/oJjgZ79mvT
— Reuters (@Reuters) June 1, 2020
Пізніше американські ЗМІ опублікували фото Богдана Вечірка.
За даними видання Vinograd.us, Вечірко - виходець з Вінницької області і служив в українській армії. Видання посилається на профайл Вечірка у Facebook, який вже видалений.
Печери з мощами святих після атаки росіян на Києво-Печерську лавру не постраждали, хоча не виключаються і віддалені наслідки цієї атаки РФ. Про це намісник Свято-Успенської Києво-Печерської лаври Православної церкви України (ПЦУ) єпископ Авраамій повід...
Мешканець Калущини під час прогулянки до лісу натрапив на кілька білих трюфелів. Цей гриб вважається одним з найдорожчих та найрідкісніших у світі, зазначають Патріоти України. Чоловік розповів кореспондентам видання "Інформатор Калуш", що знайшов одра...