Хіти тижня. Матриця зависла: Нерухомо застиглий у небі птах "ввів у ступор" користувачів мережі (відео)

В небі зовсім нерухомо зависла ворона, ніби застигла при змаху крил.​

Відео, яке опублікувала в соцмережі Facebook мешканка американського штату Нью-Мексико Кейлін Боумен, поставило користувачів інтернету в глухий кут, передають Патріоти України.

Сім'я вранці їхала на машині в школу, коли дочка Кейлін Ліллі раптом сказала: «Подивіться, та птах замерз!». І справді - в небі зовсім нерухомо зависла ворона, ніби застигла при змаху крил.

При цьому, як каже Боумен, можна було розгледіти, що дзьоб птаха все ж рухався. Дочекатися, чим справа кінчилася, не вдалося - Ліллі спізнювалася на уроки.
Як пише видання Daily Star, в цей день температура в місті Галлап опустилася до 15 градусів морозу. Однак, навіть якщо припустити, що птах і справді замерз на льоту, він повинен був каменем впасти вниз. Насправді ж він порушив всі закони гравітації. «Глюк в матриці», - написали в коментарях.
При цьому фахівці говорять, що птах може залишатися нерухомим в повітрі - коли летить проти вітру зі швидкістю, що дорівнює швидкості вітру.

Туристи готуються подавати до суду: В окупованому Криму спалахнув скандал через готель із хворою коронавірусом клієнткою

п’ятниця, 3 квітень 2020, 22:35

17-річна нездорова дівчина вільно гуляла по готелю. А коли її забрали, заклад ще кілька днів приймав нових гостей. В анексованому Криму в Севастополі готель продовжував приймати мешканців не повідомивши про хвору коронавірусом клієнтку готелю. Туристи ...

Ситуація з коронавірусом на території ОРДЛО: міфи та загрози для України

п’ятниця, 3 квітень 2020, 22:10

Інформація Головного управління розвідки Міноборони України про те, що в ОРДЛО у 7-й лікарні Луганська від коронавірусу померли 9 осіб, не відповідає дійсності. Ця лікарня не входить у перелік шести інфекційних стаціонарів, які сьогодні розгорнуті на тери