
Компанія, яка розбилася на Infiniti на бульв. Лесі Українки в центрі Києва, перед трагедією випивала алкоголь і фільмувала свої розваги. А потім була невелика поліцейська гонитва з подальшим наїздом на опору світлофора, , повідомляють Патріоти України з посиланням на dtp.kiev.
За їхніми словами, загиблій було лише 18 років, а її подрузі, яка отримала травми - 17.
"Відомо що перед трагедією компанії гуляла і вживала спиртні напої. Потім була дуже коротка поліцейська гонитва. Результат ви всі бачили вранці", - написали у соцмережі.
Аварія сталася у ніч проти 1 травня на бульв. Лесі Українки. 25-річний водій Infiniti, перебуваючи за кермом у нетверезому стані, не виконав вимогу поліції про зупинку транспортного засобу, та не впоравшись з керуванням автомобіля здійснив виїзд за межі проїзної частини з подальшим наїздом на опору світлофора. В результаті дорожньо-транспортної пригоди 18-річна пасажирка цього автомобіля загинула на місці, водій та ще одна пасажирка отримали тілесні ушкодження.
Печери з мощами святих після атаки росіян на Києво-Печерську лавру не постраждали, хоча не виключаються і віддалені наслідки цієї атаки РФ. Про це намісник Свято-Успенської Києво-Печерської лаври Православної церкви України (ПЦУ) єпископ Авраамій повід...
Мешканець Калущини під час прогулянки до лісу натрапив на кілька білих трюфелів. Цей гриб вважається одним з найдорожчих та найрідкісніших у світі, зазначають Патріоти України. Чоловік розповів кореспондентам видання "Інформатор Калуш", що знайшов одра...