Хіти тижня. Медсестра хоспісу назвала слова, які більшість людей говорять перед смертю

Медсестра американського хоспісу на ім'я Джулі розповіла, що найчастіше перед смертю люди зізнаються комусь зі своїх близьких, що їх люблять. Фразу "Я люблю тебе" промовляє більшість її вмираючих пацієнтів, зазначають Патріоти України.

Як підкреслила медсестра, таке трапляється "неймовірно часто", причому навіть із тими пацієнтами хоспісу, які зберегли ясний розум і пам'ять. Багато хто описує свої видіння померлих близьких як духів чи ангелів. Деякі люди при цьому кажуть, що "повертаються додому".

Відео Джулі зібрало десятки тисяч лайків та чимало коментарів. Один із фоловерів розповів свою історію. Він написав: "Я пережив таке зі своїм тестем. "Він сказав: "Привіт, мамо", – а потім спокійно помер".

Зазначимо, що в акаунті Джулі немало відео на тему смерті. Жінка намагається розвіяти страхи та розповісти, що відбувається, коли людина вмирає природною смертю.

Дуже сумна історія: Дзідзьо назвав причину смерті свого батька

середа, 1 грудень 2021, 20:44

Український музикант та актор Михайло Хома поділився сумною історією. Так, артист розповів, чому помер його батько. Степана Олексійовича не стало, коли Михайлу було лише 13 років. Як артист розповів "Зірковому шляху", його тато "застудив голову", перед...

Хіти тижня. Знайдена нащадками при розборі у квартирі завалів старих речей: Стару радянську монету продають за понад 60 000 грн (фотофакти)

середа, 1 грудень 2021, 20:00

Монету часів довоєнного СРСР номіналом 20 копійок продають в Україні за 67 тис. грн. За словами продавця, той знайшов цей скарб у старій квартирі в одній із коробок. Знахідку виставили на аукціоні Violity. Продавець розповів, монета не мита, в хорошому...