Хіти тижня. Металевий моноліт, ніби з фантастичного роману: Вчені знайшли в пустелі монумент загадкового походження (фото, відео)

Монумент знаходиться в бухті з червоною скелею.

Команда Управління ресурсів дикої природи штату Юта (США) знайшли в пустелі загадковий металевий монумент. Про це повідомляє Daily Mail, передають Патріоти України.

Моноліт розміром близько 4 метрів стояв посеред пустелі Юти. Його побачили з борту гвинтокрила Департаменту громадської безпеки штату. За їх словами, монумент нагадує плиту, яку хтось нібито впустив зверху. Офіційні особи припускають, що встановити такий моноліт міг художник або великий шанувальник роману Артура Кларка "2001: Космічна одіссея". В оповіданні були подібні машини.

Точне розташування знахідки не зазначають, адже бояться, що зацікавлені люди можуть наражатися на небезпеку, намагаючись підійти ближче до монументу. Відомо лише, що він знаходиться в бухті з червоною скелею.

Моноліт поки вивчають. А в мережі опублікували відео з місця, де його знайшли:

Хіти тижня. Росія проти Ху*ла: У Читі ОМОН відмовився розганяти мітинг (відео)

понеділок, 25 січень 2021, 20:00

23 січня прихильники Навального у багатьох містах проводять всеросійські акції протесту, вони вимагають звільнити політика з-під арешту. У російському місті Чита співробітника ОМОНу відмовився розганяти мітинг. Про це повідомляє команда Навального у св...

Головний біль для власників без відповідної інженерії? У Раді планують штрафувати за кондиціонери

понеділок, 25 січень 2021, 19:57

Законодавці не пояснюють, що робити, якщо в багатоповерхівці не передбачено централізований відвід конденсату на фасаді будинку. Українців хочуть штрафувати за неправильно встановлені кондиціонери, з яких на вулицю стікає конденсат. Відповідний законоп...