Хіти тижня. "Мічиганське обличчя видало": У Росії виробник масла "вкрав" американську бабусю з хлопчиком (фото)

Плагіатори були впевнені, нібито за георгієвською стрічкою ніхто нічого не помітить...

У мережі з'явилися красномовні фото, як у Росії виробник масла "вкрав" для обгортки малюнок бабусі з хлопчиком зі старої американської листівки до Дня подяки. На це звернули увагу на сторінці "Єхидні твіти" у Twitter, де і розмістили знімки малюнків, які відрізняються зовсім трішки, повідомляють Патріоти України.

"Зважаючи на те, що картинка взята з американської листівки до Дня подяки аж 1935 року, це все-таки масло, отримане за ленд-лізом (Державна програма, за якою США постачали своїм союзникам у Другій світовій війні бойові припаси, продовольство і тд. – Ред.)", – написав автор посту.

Користувачі почали з глузуванням коментувати фото. "В американській версії бабуся якось симпатичніше виглядає...", "Нічого свого...", "Російська культура вторинна. Тільки копіпастити можуть", "Але окуляри у неї все таки вкрали", "І хустку на плечі накинули. Але обличчя-то залишилося мічиганське", "Куди б ти голову не повернув, куди б не кинув погляд, але від долі не втекти – усюди "цап-царап", – написали вони.

Мобілізація в розпалі: Адвокат назвав три підстави для затримання та доправлення до ТЦК

неділя, 26 травень 2024, 9:23

три підстави, коли правоохоронці можуть затримати військовогозобов'язаного та доправити до ТЦК та СП. Про це розповів адвокат Роман Сімутін на своєму Ютуб-каналі. . За його словами, першою підставою для застосування затримання та доставлення особи до ...

Нововведення набуде чинності з червня: Кабмін змінив правила надання субсидій переселенцям

неділя, 26 травень 2024, 8:56

В Україні через складну економічну ситуацію багато домогосподарств отримують житлові субсидії. Урядом прийнято рішення про відновлення з червня 2024 року загального порядку призначення та виплати житлових субсидій і пільг для осіб, які отримували такі ...