Хіти тижня. "Міс Україна-2019" відмовляється спілкуватись українською

Як зазначила дівчина в соцмережі, "якщо когось це не влаштовує - відписуємося!"

Маргарита Паша

“Міс Україною 2019” в цьому році стала 24-річна студентка Київського інституту міжнародних відносин Маргарита Паша. Дівчина працює моделлю, займається спортом і є активною в Instagram, передають Патріоти України.

Після перемоги дівчини на конкурсі краси, шанувальників у неї додалося, їх вона радує новими фото у соцмережі. Так, в цей раз Маргарита показала спокусливе фото, на якому з’явилася в цікавому образі. Дівчина знялася у рваних джинсах і короткому топі з принтом, поверх якого накинула білий піджак. При цьому на голові моделі її корона, волосся розпущене, а на обличчі яскравий макіяж.

У підписі до фото Маргарита розповіла про закони, по яких вона живе. Це, наприклад: “Поводься з іншими так, як хочеш, щоб вони чинили з тобою”, “В житті все повертається бумерангом”, “У кожної людини є своя правда, своє бачення світу”, та інші.

Крім того, вона заявила, що має право висловлюватись російською мовою, а також додала до свого посту хештеги, які були російською та англійською мовами, а української взагалі не було. “Я маю право викладати свої думки якою я хочу мовою (або закон України не дозволяє мені думати російською мовою !?), якщо когось не влаштовує-відписуємося!”, – написала дівчина.

Хіти тижня. Популярна українська телеведуча використовує в побуті посуд, внесений до спадщини ЮНЕСКО (фото)

середа, 28 жовтень 2020, 17:00

Катя Осадча оприлюднила у соцмережі натюрморт, знятий удома. На знімку зображено букет хризантем у вазі і гарбуз в об'ємній посудині, свічку в керамічному свічнику і фігурку віслючка. "Тепер, коли більше часу проводимо вдома, є нагода приділити увагу д...

Пугачова подарувала онукам розкішні квартири в Москві

середа, 28 жовтень 2020, 16:44

Не так давно у відомої радянської і російської співачки Алли Пугачової народилася онучка. Як виявилося, артистка активно допомагає родині свого племінника Владислава. Вона вилікувала його від наркоманії, а тепер купила квартиру його синові Жені, пише К...