Хіти тижня. ​"Місцева дама, не витримавши погоди, психонула і роздяглася догола": На Донбасі оголена жінка "відкрила" літній сезон (відео)

У Слов'янську Донецької області гола жінка ходила дорогою, створюючі аварійну ситуацію. Містянку зупинили правоохоронці і змусили одягтися. Відео голих гулянь виклали у соцмережі, передають Патріоти України.
"Місцева дама, не витримавши погоди, психонула і роздяглася догола, відкривши літній сезон. Закрили пляжний показ співробітники поліції, акуратно накинувши на жінку курточку. У п'ятницю, до речі, обіцяють +27", - написали автори. Сама ж жінка обурилася поведінкою копів і вступила з ними в перепалку. Чим закінчився конфлікт, невідомо.

Латвія скасувала обов’язкове носіння масок на вулиці і восени навряд вже повернеться до цієї практики

вівторок, 15 червень 2021, 21:52

З 1,8 млн населення країни наразі вакцинувалося близько мільйона, і задовго до кінця літа має бути привите все доросле населення. У Латвії уряд у вівторок, 15 червня скасував вимогу використовувати маски на вулиці, де спостерігається інтенсивний рух лю...

Одеса потонула в потужній зливі: Пляжний сезон закритий до особливого розпорядження влади

вівторок, 15 червень 2021, 21:24

Чорне море забруднене через зливи, які накрили не тільки південний регіон, але і практично всю Україну. Екологи настійно рекомендують утриматися від купання на пляжах Одеси. . «У зв'язку зі зливовими опадами, які пройшли в Одесі 12−13 червня, велика к...