Хіти тижня. "Мої права порушено": Майор, якого Зеленський обізвав "тріплом", подав до суду

Роман Ковальов впевнений, що військовий має право вільно висловити свою думку в соцмережі.

Майор ЗСУ Роман Ковальов, якому оголосили сувору догану за критику президента України Володимира Зеленського, звернувся до суду. Про це він повідомив в Facebook, зазначивши, що позов стосується порушення права на свободу слова командувачем сухопутними військами, генерал-лейтенантом Олександром Сирським, передають Патріоти України.

"Ми намагалися зробити це раніше, але командування сухопутних військ, ігноруючи мої законні права та адвокатські запити, так і не надало матеріали розслідування, що також є порушенням закону", – заявив він.

Ковальов заявив, що готує також інші позови: "Ми хочемо побачити в суді всіх порушників прав військовослужбовців, які обіймають високі посади".


Хіти тижня. В Україні назвали єдиний спосіб зупинити агресію Росії

четвер, 28 травень 2020, 1:00

Потужна армія є реальним інститутом стримування країни-агресора, яка вибудувала свої війська вздовж нашого кордону. «Ніяка дипломатія не матиме глобального успіху, якщо вона не спирається на фундамент потужних збройних сил, які є реальним інститутом ст...

Хіти тижня. Може зникнути з мапи світу: В ООН назвали країну, населення якої здатний повністю знищити коронавірус

четвер, 28 травень 2020, 0:35

Місцеві органи охорони здоров'я не можуть впоратися з обсягами роботи, в країні брак тестів. Населення Ємену може бути повністю знищено через смертельний коронавірус. Справа в тому, що жителі цієї країни мають один з найнижчих рівнів імунітету до хворо...