Хіти тижня. Молодша на 30 років і навчалася у Києві: Цікаві подробиці про нову дружину Макаревича

Інна деякий час працювала в столиці України, а потім за програмою репатріації перебралася до Ізраїлю.

Російський музикант, фронтмен групи "Машина времени" Андрій Макаревич, який недавно зізнався в тому, що одружився в четвертий раз, не живе разом зі своєю дружиною Ейнат Кляйн. Як з'ясувалося, ще недавно кохану рокера звали Інна Калініна, і жила вона не в Тель-Авіві, а в Києві. Дівчина молодша музиканта на 30 років. Вона закінчила факультет журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка, повідомляють Патріоти України із посиланням на "Собеседник".

Інна деякий час працювала в столиці України, а потім за програмою репатріації перебралася до Ізраїлю. У Тель-Авіві вона отримала історичну освіту і захопилася культурою Ефіопії і Близького Сходу. В результаті Ейнат відкрила туристичне агентство, в якому організовувала елітні тури по цих двох напрямках. Під час одної з таких подорожей вона і познайомилася з Макаревичем.

Через кризу бізнес Ейнат почав зазнавати збитків, тому вона знайшла нову сферу для застосування своїх підприємницьких здібностей - дівчина захопилася продажем елітних вин.


Хіти тижня. "Расистський символ переваги білих": У США відмовляються від знака ОК

неділя, 12 липень 2020, 0:10

Расистська інтерпретація жесту зробила його використання ризикованим. У США почастішали випадки заборони знака "OK", так як все більше людей вважають його знаком расизму, переваги білих і символом влади білих. Останнім великим скандалом стала поведінка...

Ми вимремо чи хвилюватись не варто?: Вчені перевірили вплив 5G на розвиток ембріонів риб

субота, 11 липень 2020, 23:52

Виявлені порушення сенсомоторики можуть бути ранньою ознакою психоневрологічних наслідків у дорослому віці. Біологи з Університету Орегона з'ясували, який вплив на розвиток ембріонів рибок даніо-реріо надають радіохвилі частотою 3,5 ГГц, що використову...