Хіти тижня. Молодший на 20 років: Учителька мала сексуальні стосунки зі своїм неповнолітнім учнем

Батьки хлопця раділи, що син активно займається англійською, а вчителька навіть підвозить додому.

У Польщі, в невеликій місцевості Кузє в Підляському воєводстві на північному заході країни, в учительки був роман із неповнолітнім, на 20 років молодшим, учнем. Учительці англійської 34 роки. Її учню – 14 років. Вона з учнем мала статеві відносини протягом певного часу і навіть пробувала зустрітися під час слідства, яке триває досі. Про це пише сайт телеканалу TVP, передають Патріоти України.

Батьки хлопця раділи, що син активно займається англійською, а вчителька навіть підвозить додому. Для них історія стала несподіванкою.

У жінки троє дітей. Попри інцидент її наразі не звільнили зі школи. Перебуває під тимчасовим арештом. Спочатку залишили на волі, проте намагалася зв'язатися з учнем, тож суд вирішив її ізолювати.

"Обвинуваченій закидають багаторазові сексуальні зв'язки з неповнолітнім, якому не виповнилося 15 років, усупереч волі батьків", - йдеться в повідомлені прокуратури.

Згідно з кримінальним кодексом Польщі, секс із неповнолітньою особою до 15 років карається ув'язненням від 2 до 12 років.

"У площині громадської думки - це просто бімба. Бо хороші руські миттєво покидали всі свої пасочки і почали скиглити й верещати": Журналістка - про ідею позбавити росіян віз

четвер, 11 серпень 2022, 12:29

Українська мистецтвознавиця, журналістка Зоя Звиняцківська відреагувала на ідею позбавити росіян віз, яку висловили президент Володимир Зеленський і високопоставлені українські чиновники, передають Патріоти України. Нагадаємо, раніше Зеленський заклика...

Брав участь у Антимайдані: Доцента, який здавав позиції ЗСУ, звільнять із харківського вишу

четвер, 11 серпень 2022, 11:59

Готується наказ про звільнення доцента кафедри фізики металів та напівпровідників НТУ "ХПІ" Максима Решетняка. Про це повідомили у пресслужбі НТУ "ХПІ", передають Патріоти України. Тільки-но ректор підпише документ, його буде опубліковано на офіційному...