Хіти тижня. "Монстр", зроблений в Україні: У Київ приїхав перший львівський супер-трамвай Electron Т5В64 (фотофакти)

Всього вулицями столиці незабаром курсуватиме сім таких 30-метрових составів

У Київ приїхав перший львівський супер-трамвай

У Київ привезли на випробування новий трамвай Electron Т5В64, який сконструйований і зібраний у Львові українсько-німецьким виробником "Електротранс", зазначають Патріоти України.

Пятисекционные трамваї, довжина яких становить 30 м, мають просторі вагони і розраховані на перевезення до 287 пасажирів. Вони оснащені системами опалення та кондиціонування, спецобладнанням для перевезення людей з обмеженими можливостями. Секції трамвая з'єднані жорсткою зв'язкою, що дозволяє зручно переходити між ними пасажирам та кондукторам.

У Київ приїхав перший львівський супер-трамвай

Ще однією особливістю трамвая є широке використання в ньому антикорозійних і негорючих (вогнетривких матеріалів.

12 жовтня комунальне підприємство "Київпастранс" уклало договір з львівським виробником "Електронтранс" на закупівлю семи 30-метрових трамваїв на 183,75 млн грн.

"Справжні копійки в Instagram": Дружина продюсера "Кварталу" розповіла про свій заробіток

четвер, 9 лютий 2023, 13:00

Українська актриса Анна Саліванчук розповіла, що її фінансове становище під час війни значно погіршилося. У серіалах вона поки не знімається, а в Instagram заробляє копійки, передають Патріоти України. За її словами, реклама у неї коштує близько 4-5 ти...

Україна має зброю для ударів по РФ! Вже готують бомбосховища.

четвер, 9 лютий 2023, 12:04

Д. Снєгирьов,ГІ "Права Справа", ЗСУ,РФ,наступ окупантів,Бахмут, Вугледар,оперативне оточення,знищення окупантів. Ми говоримо правду, а решту зроблять ЗСУ!