Хіти тижня. "Монстр", зроблений в Україні: У Київ приїхав перший львівський супер-трамвай Electron Т5В64 (фотофакти)

Всього вулицями столиці незабаром курсуватиме сім таких 30-метрових составів

У Київ приїхав перший львівський супер-трамвай

У Київ привезли на випробування новий трамвай Electron Т5В64, який сконструйований і зібраний у Львові українсько-німецьким виробником "Електротранс", зазначають Патріоти України.

Пятисекционные трамваї, довжина яких становить 30 м, мають просторі вагони і розраховані на перевезення до 287 пасажирів. Вони оснащені системами опалення та кондиціонування, спецобладнанням для перевезення людей з обмеженими можливостями. Секції трамвая з'єднані жорсткою зв'язкою, що дозволяє зручно переходити між ними пасажирам та кондукторам.

У Київ приїхав перший львівський супер-трамвай

Ще однією особливістю трамвая є широке використання в ньому антикорозійних і негорючих (вогнетривких матеріалів.

12 жовтня комунальне підприємство "Київпастранс" уклало договір з львівським виробником "Електронтранс" на закупівлю семи 30-метрових трамваїв на 183,75 млн грн.

Нервовим краще не дивитися: ЗСУ показали відео про "могилізацію", яке зняли самі росіяни

середа, 28 вересень 2022, 23:53

Набір "гарматного м'яса" під приводом часткової мобілізації в країні-агресорці продовжується. Усю духовність росіян можна розгледіти у красномовному відео, яке опублікували ЗСУ. За даними воєнної розвідки України, під призов у росії потрапили тисячі пр...

"Ми занадто добрі, щоб зараз підвищувати ціни": Розкрито нову схему аферистів, які "продають" дрова

середа, 28 вересень 2022, 22:53

Напередодні холодів українці активно запасаються дровами і шукають, де б замовити їх дешевше. Однак покупцям варто бути вкрай обережними, адже аферистів не зупиняє навіть війна - вони обманюють людей, виманюють їхні гроші і навіть спекулюють на "допомо...