Хіти тижня. "Москва і Пітер згорять, як Содом і Гоморра": З'явилося пророцтво російського старця про Третю світову

Через бойові дій і застосування сучасної зброї, відбудеться забруднення грунту, і навіть тим, хто зможе вижити в пекельній м'ясорубці, загрожують важкі хвороби і мутації.

Третя світова війна неминуче почнеться. В ході зіткнень загинуть Москва і Санкт-Петербург. Такий прогноз зробив відомий в XX столітті тульський старець, схиархимандрит Христофор, передають Патріоти України із посиланням на TOPNEWS.

"Ось як Содом і Гоморра загинули за розпусту, ось також і нас спалить Господь вогнем, цей світ спалить. Такі великі міста, як Москва, Пітер, загинуть", – цитують пророцтво тульського священика. При цьому Христофор не виключав стрімкого характеру Третьої світової війни. Він зазначав використання ракет і велику кількість жертв цих подій.

"Після війни так мало залишиться людей на землі, так мало, що центром війни буде Росія", – говорив старець. За його словами, через бойові дій і застосування сучасної зброї, відбудеться забруднення грунту, і навіть тим, хто зможуть вижити в пекельній м'ясорубці, загрожують важкі хвороби і мутації.

"Війна буде дуже швидка, ракетна, і така, що все буде отруєно. На кілька метрів в землю все буде отруєно. І тим, хто залишиться живий, буде дуже важко", – підсумував старець.

Загадкова Адрія: Під Європою виявили стародавній континент, який створив Карпати

понеділок, 23 вересень 2019, 0:05

За допомогою новітніх технологій учені довели, що сотні мільйонів років тому у Середземномор'ї існував величезний континент, про який раніше нічого не було відомо, передають Патріоти України. 240 мільйонів років тому усі наявні зараз континенти були об...

Україну чекають потужні метеоудари: Названо небезпечні дати

неділя, 22 вересень 2019, 23:50

У жовтні в Україні очікується три магнітниx коливання. Перше з ниx відбудеться вже 1 жовтня. Буря буде не великої сили, але можливі скачки тиску у людей, які страждають від серцево-судинних захворювань, передають Патріоти України. Також в цей день можл...