Хіти тижня. Моторошне вбивство студенток у Харкові: Спливли загадкові подробиці справи (фото)

21-річний хлопець, який приїхав із Туреччини до Харкова і зарізав двох своїх землячок, залишив записку на могилі власного батька. Саме на кладовищі в Стамбулі його і затримали правоохоронці, повідомляють Патріоти України.

Підозрюваний у подвійному вбивстві – Цокмез Гусний Цан – колишній бойфренд однієї із убитих дівчат, а саме – Букет Йілдиз. Відомо, що хлопець прилетів до Харкова з Туреччини напередодні Нового року, щоб зустріти його з коханою, але в підсумку свято закінчилося трагедією. Через пару днів після вбивства він сів на літак і полетів до Туреччини.

Фото вбитих у Харкові студенток із Туреччини

Правоохоронці виявили його на кладовищі, біля могили батька. Перше, що сказав підозрюваний: "Я не вбивав!" З собою у Цана був пістолет і ніж. Як повідомляють турецькі ЗМІ, також поліція знайшла на надгробному камені записку.

У цьому світі немає справедливості. Якщо навіть мене посадять на 100 років до в'язниці, все одно я щодня несу своє покарання,
– мовилось у ній.

Записку у Туреччині розшифрували: сенс її в тому, що доля вже покарала підозрюваного, коли забрала батька. І тюрма – не покарання для нього, тому що він давно вже живе з гіршим покаранням. Так, у цій записці також немає жалю про те, що він убив дівчат.

Додамо, що допитаний турецькими поліцейськими підозрюваний нібито зізнався, що давно готувався до цього вбивства та мав намір позбавити життя обох дівчат.

Тим часом в Туреччині рідні убитих студенток готуються до похорону. За повідомленнями місцевої преси, обидві дівчини були єдиними дітьми у своїх сім'ях. Причому батьки Букет Йілдиз навіть не підозрювали, що у дочки є одержимий шанувальник.

Досить дивною деталлю залишається запис із відеокамер Харківського аеропорту, на яких видно, як хлопець піднімається на ескалаторі в зону контролю, при цьому махає рукою та посилає повітряні поцілунки комусь, хто стоїть внизу.

Хіти тижня. "Донбасс "открывает" глаза, или Милости просим в АД", - Степова

п’ятниця, 7 травень 2021, 14:00

"Сегодня будет очень сложный текст. Многогранный. В нем в очередной раз переплетется современная российско-украинская война, история СССР, мораль, память, совесть", - пише у своєму блозі Олена Степова, передають Патріоти України, і продовжує:. "Вообще,...

У війні перемогла Японія? У Росії до 9 травня вивісили стяги дуже дивного вигляду (фото)

п’ятниця, 7 травень 2021, 13:59

У мерії Владивостока вже пообіцяли замінити прапори. Російський Владивосток до Дня Перемоги прикрасили прапорами, схожими на символіку Військово-Морських сил Японії. Відповідні фото вже розлетілися в мережі. Про це пише "Московський комсомолець", перед...