Хіти тижня. Моторошно навіть дивитися: Дівчина вколола 27 філерів у губи (фото)

Коли послуги косметологів стали загальнодоступними і разом з тим з'явилися процедури збільшення губ, відразу багато дівчат стали просто залежними від «уколів краси». Хтось зміг вчасно зупинитися, а ось такі як мешканка Болгарії Андреа Іванова вважають, що їм недостатньо цієї краси, зазначають Патріоти України.

Якоїсь миті Андреа вирішила, що її кумир і ідеал у плані зовнішності - це всім відома лялька Барбі. І Іванова стала наполегливо працювати над тим, щоб усіма силами стати схожою на живу Барбі, але в якийсь момент сильно перестаралася.

До всіх змін Андреа виглядала досить симпатично. Зараз же тільки в одних її губах вколото 27 філерів, але їй цього мало, вона не планує зупинятися на досягнутому.

Дивлячись на свіжі фото дівчини створюється враження, що губи можуть ось - ось луснути і навіть стає страшно. Але Андреа нікого не слухає та робить так, як їй подобається.

Гарненькі гості: До "Академіка Вернадського" прибули пігнвіни для гніздування (фото)

неділя, 24 вересень 2023, 15:52

Українські полярники з арктичної станції "Академік Вернадський" показали новоприбулих пінгвінів, які збираються гніздувати поблизу станції. Про це пише пресслужба Національного антарктичного наукового центру, передають Патріоти України. У першій полови...

Дитина довго мовчала: У Дніпрі батько регулярно ґвалтував рідну доньку

неділя, 24 вересень 2023, 14:14

У Дніпрі затримали та повідомили про підозру місцевому мешканцю за фактом зґвалтування малолітньої дитини. Про це повідомляє Дніпропетровська обласна прокуратура, передають Патріоти України. За даними слідства, підозрюваний, користуючись відсутністю др...