Хіти тижня. Моторошно навіть дивитися: Дівчина вколола 27 філерів у губи (фото)

Коли послуги косметологів стали загальнодоступними і разом з тим з'явилися процедури збільшення губ, відразу багато дівчат стали просто залежними від «уколів краси». Хтось зміг вчасно зупинитися, а ось такі як мешканка Болгарії Андреа Іванова вважають, що їм недостатньо цієї краси, зазначають Патріоти України.

Якоїсь миті Андреа вирішила, що її кумир і ідеал у плані зовнішності - це всім відома лялька Барбі. І Іванова стала наполегливо працювати над тим, щоб усіма силами стати схожою на живу Барбі, але в якийсь момент сильно перестаралася.

До всіх змін Андреа виглядала досить симпатично. Зараз же тільки в одних її губах вколото 27 філерів, але їй цього мало, вона не планує зупинятися на досягнутому.

Дивлячись на свіжі фото дівчини створюється враження, що губи можуть ось - ось луснути і навіть стає страшно. Але Андреа нікого не слухає та робить так, як їй подобається.

Поховали чиїсь ноги та щасливі: У РФ батьки відмовилися шукати сина-окупанта серед полонених, щоб отримати компенсацію

неділя, 14 серпень 2022, 17:00

В Ульянівській області РФ батьки відмовились шукати свого сина серед військовополонених, оскільки уже отримали компенсацію за ліквідацію окупанта. Дівчина ж окупанта побачила відео із загарбником, де він у полоні та намагається допомогти чоловіку, прот...

Відомий український актор, який отримав поранення на передовій, показав обличчя після операції (фото)

неділя, 14 серпень 2022, 16:29

Український актор Мартін Філдман, справжнє ім'я якого Віктор Стороженко, показав, який має вигляд після операції. Нещодавно знаменитість, який пішов захищати Україну від російських загарбників, отримав серйозне поранення обличчя на Донеччині. В Instagr...