Хіти тижня. Мовний скандал у Миколаєві: Баристу довів до сліз клієнт за... обслуговування українською

Подібний інцидент у цьому закладі стався не вперше.

У Миколаєві в одній з кав'ярень у центрі міста стався скандал через обслуговування українською мовою, яке не сподобалося одному з клієнтів. Деталі інциденту розповіла у Facebook місцева мешканка Анна Козоріз, передають Патріоти України.

Як пише жінка, відвідувач кав'ярні довів дівчину-бариста до сліз через те, що вона спілкувалася державною мовою. "Кричав, ображав, інша відвідувачка навіть не хотіла виходити з кафе і залишати дівчину наодинці з поєхавшим. Коли ж приїхали власники дядя різко потєрявся і не зміг пояснити претензії. Якщо чесно, в мене від такого дуже підгоріло, від самої думки, що можна перепаскудити людині день отак, зливши на того, хто не може відповісти, всю агресію", - пише вона, додаючи що подібний інцидент у цьому закладі відбувається не вперше.

Чи є реакція правоохоронних органів на те, що відбулося - наразі невідомо. Раніше дещо протилежна ситуація трапилася в кав'ярні у Дніпрі. Там бариста заявила україномовній відвідувачці, що "Дніпро - російське місто", а вона нібито погано розуміє українську.

З архіву ПУ. Вчені назвали передвісник швидкої смерті при коронавірусі

субота, 17 квітень 2021, 16:00

Дослідники з Університету Верони і університетської клініки Падуї заявили, що низька кількість тромбоцитів може бути передвісником швидкої смерті при коронавірусі - вона пов'язана з підвищеним ризиком тяжкого перебігу захворювання. Про це повідомляють ...

"Народ України готується дати відсіч Росії, тири забиті резервістами, а от із Радою проблеми", - волонтер Притула

субота, 17 квітень 2021, 15:30

Росію в разі нового вторгнення очікує жорсткий прийом. Народ і армія України готові дати відсіч. Про це в ефірі програми "Свобода слова Савіка Шустера" заявив провідний, громадський діяч і волонтер Сергій Притула. Уривок оприлюднений на відеохостингу Y...