Хіти тижня. "Мозги вам в магазин не завезли?": Український шоумен поставив на місце росіянку, яка "анексувала" Одесу

Андрій Бєдняков нагадав представниці "мишебраттєв", що Донеччина та Одещина - це Україна.

Андрій Бєдняков. Фото: соцмережі.

Український телеведучий, зірка шоу «Орел і Решка» Андрій Бєдняков спровокував справжній скандал в російському сегменті мережі безневинним постом про відпочинок на Білосарайській косі в Донецькій області, передають Патріоти України.

На опублікованому їм фото сімейного відпочинку з дружиною Настею Короткою і дочкою Ксенією. Бєдняков зазначив геолокацію: Білосарайська коса, Донецька область, Україна.

Одна з підписниць (очевидно, росіянка) гнівно відреагувала на запис, назвавши Донецьку область частиною Росії. При цьому, взявшись вчити українця географії, вона «анексувала» і Одесу.

«Донецкая область вообще-то Россия… Бедняков — пора учить географию. А то еще чего доброго Одессу на Украину поместишь», — написала вона.

«Мозги вам в магазин не завезли? Сходили бы, проверили», — відповів Бєдняков.

Хіти тижня. "Ей пох...р на вас всех": Мендель штовхнула журналістку (відео)

неділя, 20 жовтень 2019, 15:00

Прес-секретарка президента вирішила не зупинятися на досягнутому та напала на особу однієї із нею статі. Під час 14-годинного пресмарафону, який проводив президент Володимир Зеленський, його прессекретарка Юлія Мендель вкотре відштохнувала журналіста. ...

Приїхав не по роботі: Луценка помітили на вулиці в Лондоні (відео)

неділя, 20 жовтень 2019, 14:30

В ході бесіди з зацікавленим громадянином колишній генпрокурор відповів на кілька запитань. Колишнього генерального прокурора України Юрія Луценка зустріли на вулицях столиці Великобританії - Лондона. Зустріч українця з екс-главою ГПУ на своїй сторінці...