Хіти тижня. Може зникнути з мапи світу: В ООН назвали країну, населення якої здатний повністю знищити коронавірус

Місцеві органи охорони здоров'я не можуть впоратися з обсягами роботи, в країні брак тестів.

Населення Ємену може бути повністю знищено через смертельний коронавірус. Справа в тому, що жителі цієї країни мають один з найнижчих рівнів імунітету до хвороб в порівнянні з іншими країнами, інформують Патріоти України.

Як зазначають в ООН, особливо ускладнює ситуацію той факт, що країна знаходиться в стані громадянської війни, яка тут триває протягом багатьох років. В організації підкреслили, що число випадків захворювання в найбіднішій арабській країні швидко збільшується. Місцеві органи охорони здоров'я не можуть впоратися з обсягами роботи, в країні брак тестів.

Під час війни була знищена половина лікарень, люди продовжують вмирати і з інших причин. Понад 24 мільйонів жителів країни, а це 80% населення, потребують гуманітарної допомоги. "Ми знаємо, що імунітет серед населення дуже низький. Ми говоримо тут про людей, які, можливо, їдять один раз в день. Ми говоримо про дітей, які не були щеплені. Ми говоримо про людей, які залишили свої будинки, тому що їх будинки були обстріляні або розбомблені і тому вони не мають засобів до існування", - говорять в ООН.

Залишилися без нічого: У Польщі місцеві спалили хостел з українськими заробітчанами (фото)

вівторок, 7 липень 2020, 11:27

У Польщі в місті Погожице поблизу Хшанова (Малопольське воєводство) двоє поляків 4 липня підпалили хостел, в якому жили українці. На щастя, ніхто з заробітчан не постраждав, передають Патріоти України. Хостел підпалили близько обіду 4 липня, а рятуваль...

Карма скреп: У Криму екстрено сів Boeing з 200 пасажирами на борту

вівторок, 7 липень 2020, 11:11

У вівторок, 7 липня, в Криму в аеропорту Сімферополя здійснив екстрену посадку Boeing 747, передають Патріоти України. На борту пасажирського лайнера перебувало близько 200 осіб, повідомляє "Інтерфакс". Характер аварійної ситуації з літаком поки невідо...