Хіти тижня. Можна голову зламати: Мережу підірвали логічні завдання для школярів в Україні (фото)

У мережі оприлюднили фото із підручника для школярів, першокласнику задали задачу, яку важко розв'язати. Про це повідомляє співачка Марина Одольська у Facebook, передають Патріоти України.

"Мої розумні друзі! Допоможіть дізнатись, яке слово записали помилково??? Щось я підторможую... завдання для першокласника", - написала вона.

В коментарях українці публікують шкільні завдання, які вважають, також, важкими.

Коментатори допису намагались допомогти автору, та свої варіанти відповіді, а також слова підтримки писали під фото. Зазначимо, що єдиного варіанту вони так і не знайшли.

"Напевно "сир" - не має ні ніжок, ні шассі, ні коліс", "Сир. Бо це їжа, а інше не їжа", "Корова - жіночий рід. Всі іні слова - чоловічий рід", "Літак в небі, а все інше на землі", - пишуть вони.


Хіти тижня. В Україні назвали єдиний спосіб зупинити агресію Росії

четвер, 28 травень 2020, 1:00

Потужна армія є реальним інститутом стримування країни-агресора, яка вибудувала свої війська вздовж нашого кордону. «Ніяка дипломатія не матиме глобального успіху, якщо вона не спирається на фундамент потужних збройних сил, які є реальним інститутом ст...

Хіти тижня. Може зникнути з мапи світу: В ООН назвали країну, населення якої здатний повністю знищити коронавірус

четвер, 28 травень 2020, 0:35

Місцеві органи охорони здоров'я не можуть впоратися з обсягами роботи, в країні брак тестів. Населення Ємену може бути повністю знищено через смертельний коронавірус. Справа в тому, що жителі цієї країни мають один з найнижчих рівнів імунітету до хворо...