Хіти тижня. Можна і в Москву: Стало відомо, скільки коштує замовити на Новий рік "95 квартал"

Президент Володимир Зеленський виступати не буде за жодних умов.

"Юзік" відмовився від виступів разом із президентом. Фото: Українська правда.

Спливли розцінки новорічного виступу студії "Квартал 95", а також стало відомо, чи братиме участь президент України Володимир Зеленський. Як виявилося, ціна залежить від складу артистів, який може змінюватися. В середньому повний годинний виступ коштує 60 тисяч доларів за участю не менше 7 "медійних" учасників, повідомляють Патріоти України.

Менеджери "Кварталу 95" повідомили, що президент Володимир Зеленський виступати не буде за жодних умов. Також від всіх виступів відмовився і депутат від президентської фракції "Слуга народу" Юрій (Юзік) Корявченков.

Роль президента може виконати Юрій Великий, новий актор "Кварталу". Крім того, його можна замовити окремо від усього колективу. Менеджер артиста уточнила, що передноворічний виступ коштуватиме близько 5-8 тисяч доларів, якщо артист не буде зайнятий на виступах з творчим колективом.

Видання зазначає, що "95 квартал" не проти навіть виступити з концертом на виїзді, наприклад, в Москві. Вартість виступу включатиме ще й дорогу до столиці РФ. Інших українських виконавців також можна запросити на корпоративи в Росії. Вартість виступу варіюється від 7 до 30 тисяч євро.


Джерело: Апостроф

Хіти тижня. Скандал з українським тризубом у Британії викликав ажіотаж серед фанатів Путіна

понеділок, 27 січень 2020, 9:00

Прихильники Росії та політики президента Володимира Путіна щодо України бурхливо відреагували на внесення Великобританією тризуба в посібник із протидії екстремізму. Так, деякі користувачі мережі використали скандальну новину про український національн...

Штучна краса: Пластичний хірург розповів, які операції найчастіше роблять українки

понеділок, 27 січень 2020, 8:56

У програмі "Ранок з Україною" на каналі "Україна" розповіли, які частини тіла постійно вдосконалюють у кабінетах пластичних хірургів і чим небезпечна безопераційна ринопластика, передають Патріоти України. Додати імпланти у груди, вколоти філери у губи...