Хіти тижня. "Можна з упевненістю сказати": Вчені розгадали "код да Вінчі" (фото)

Міжнародна група вчених під керівництвом професора Політехнічного університету в Мілані П'єра Джорджіо Рігетті стверджує, що розгадала загадку стилю художника Леонардо да Вінчі.Про це повідомляє видання "ТАСС" з посиланням на одного з учасників проєкту Гліба Зільберштейна, що працює в Ізраїлі, передають Патріоти України.

За його словами, на полотні художника "Мадонна Літта" об'єкти розташовані по колу, що прийшло з арабської та перської традиції й стало відмінною рисою робіт Леонардо да Вінчі та його послідовників. "Можна з упевненістю сказати, що ця "печать да Вінчі" була свого роду трафаретом для творів його школи Леонардо, тобто свого роду "кодом Да Вінчі", – сказав Зільберштейн.

Він також додав, що таке радикальне вплив східної культури на ортодоксальну європейську техніку іконопису відбулося після падіння Константинополя.

"Президент має негайно припинити це": У Росії вчителька вийшла на вулицю з плакатом проти війни на Донбасі

понеділок, 12 квітень 2021, 0:32

У місті Пскові в Росії педагог Ірина Мілютіна вийшла на площу в центрі міста з плакатом "Нет войне, Россия и Украина не враги". Про це повідомляє "Север.Реалии", передають Патріоти України. Вона заявила що вийшла на пікет, тому що вважає неприпустимими...

"Коронавірус - лохотрон!": У Миколаєві група людей увірвалася в магазин і стверджувала, що COVID-19 немає (відео)

понеділок, 12 квітень 2021, 0:20

У неділю, 11 квітня, в Миколаєві в магазин в центрі міста увірвалися група людей, які розповідали, що коронавірусу (COVID-19) існує. Відео з подією опублікувало Facebook-співтовариство "Вартові Еспрессо". Люди були без захисних масок на обличчі і не за...