Хіти тижня. Мутанти наступають: Росію "атакували" дивні істоти з Фукусіми

В районі Находки і Владивостока на берег викинуло дивну рибу з людськими ногами і була виявлена собака з людською головою.

Експерти не сумніваються, що дивні істоти є наслідок вибуху на АЕС "Фукусіма" в Японії в 2011 році, передають Патріоти України з посиланням на росЗМІ.

Жителі Примор'я повідомляють не про одну дивну знахідку, яка прибилася до них з території Японії. Так, житель Находки виявив на своєму городі дивну собаку з людським обличчям. Дивна собака агресії не проявляла, а тільки злякалася людини.

А у Владивостоці рибалки зловили дивну рибу з великим зубатим ротом і ногами, як у дитини.

Науковці не сумніваються, що дивні тварини - справа рук Фукусіми. Вибух на АЕС призвів до серйозних генетичних змін в ДНК тваринного світу.

А ось російські уфологи впевнені, що істоти з Находки і Владивостока - справа рук нібірійців. Саме вони створили на місці АЕС в Фукусімі таємну лабораторію по "виробництву" чудовиськ. За 8 років вони встигли не тільки підрости, а й перебралися на територію Росії.

"Остается молиться": В окупованій Макіївці через підземні поштовхи почали валитися будинки (фото)

середа, 23 жовтень 2019, 12:15

Окупаційна "влада" ніяк не реагує на ситуацію, чим місцеві мешканці дуже незадоволені. Жителі окупованій бойовиками "ДНР" Макіївки повідомляють про незвичні підземні поштовхи невідомого походження, які руйнують їхні будинки, передають Патріоти України....

Хіти тижня. Кинули "на підвал": Російських туристок прийняли за повій в аеропорту Сеула (відео)

середа, 23 жовтень 2019, 12:00

Одну дівчину посадили в літак майже одразу, а іншим довелося провести у підвалі від декількох діб до тижня. Співробітники аеропорту в південнокорейському Сеулі прийняли російських туристок за повій і не пропустили через кордон. Про це у вівторок, 15 жо...