Хіти тижня. Мутанти наступають: Росію "атакували" дивні істоти з Фукусіми

В районі Находки і Владивостока на берег викинуло дивну рибу з людськими ногами і була виявлена собака з людською головою.

Експерти не сумніваються, що дивні істоти є наслідок вибуху на АЕС "Фукусіма" в Японії в 2011 році, передають Патріоти України з посиланням на росЗМІ.

Жителі Примор'я повідомляють не про одну дивну знахідку, яка прибилася до них з території Японії. Так, житель Находки виявив на своєму городі дивну собаку з людським обличчям. Дивна собака агресії не проявляла, а тільки злякалася людини.

А у Владивостоці рибалки зловили дивну рибу з великим зубатим ротом і ногами, як у дитини.

Науковці не сумніваються, що дивні тварини - справа рук Фукусіми. Вибух на АЕС призвів до серйозних генетичних змін в ДНК тваринного світу.

А ось російські уфологи впевнені, що істоти з Находки і Владивостока - справа рук нібірійців. Саме вони створили на місці АЕС в Фукусімі таємну лабораторію по "виробництву" чудовиськ. За 8 років вони встигли не тільки підрости, а й перебралися на територію Росії.

"Кінець епохи бідності" відміняється? Навесні 2020 році почнуться затримки з виплатам пенсій – екс-міністр соціальної політики

субота, 18 січень 2020, 11:07

Через недолугу роботу уряду Олексія Гончарука в наступному році Україна стикнеться з затримкою виплат пенсій. Про це повідомив у ефірі "Прямого" міністр соціальної політики у 2016-2019 роках Андрій Рева, зазначають Патріоти України. . "І що ці зробили...

Водохресний святвечір: Як святкувати та що робити не рекомендується

субота, 18 січень 2020, 10:58

Увечері 18 січня християни Східного обряду відзначають Водохресний святвечір. Коли на небі з'явиться перша зоря, родинами збираються за святковим столом, зазначають Патріоти України. Цього дня, як і перед Різдвяною вечерею, віряни весь день дотримуютьс...