Хіти тижня. "Ми - імперія, але...": Російський актор українського походження висловився про "рускій мір" (відео)

Актор зазначив, що всередині Росії треба переладнати все, і це можливо лише за наявності політичної конкуренції...

Леонід Барац

Російський актор, один з учасників і засновників комічного театру "Квартет І" Леонід Барац, родом з Одеси, висловився про "русскій мір". Він це зробив в інтерв'ю YouTube-каналу "The Люди", передають Патріоти України.

"Щоб помиритися з Україною, Росія насамперед повинна зробити щось із собою, змінюватися всередині. Імперії можуть різними способами завойовувати або освоювати території, а ми вважаємо себе імперією... Але Росія має щонайменше не військовим і не силовим методом поширювати той "русскій мір", про який я весь час чую", — сказав Барац.

Також актор додав, що всередині Росії треба переладнати все, і це можливо лише за наявності політичної конкуренції. "Влада в одних руках, як мені здається, якими б вони не були порядними, чистими і якими б не були холодними мізки це неправильно. Все одно влада в таких руках має відчувати конкуренцію і вона повинна не боятися існувати для того, щоб створити цілісну країну. Щоб нам можна було пишатися не лише якимись силовими досягненнями...", — підсумував Барац.

Хіти тижня. "Ей пох...р на вас всех": Мендель штовхнула журналістку (відео)

неділя, 20 жовтень 2019, 15:00

Прес-секретарка президента вирішила не зупинятися на досягнутому та напала на особу однієї із нею статі. Під час 14-годинного пресмарафону, який проводив президент Володимир Зеленський, його прессекретарка Юлія Мендель вкотре відштохнувала журналіста. ...

Приїхав не по роботі: Луценка помітили на вулиці в Лондоні (відео)

неділя, 20 жовтень 2019, 14:30

В ході бесіди з зацікавленим громадянином колишній генпрокурор відповів на кілька запитань. Колишнього генерального прокурора України Юрія Луценка зустріли на вулицях столиці Великобританії - Лондона. Зустріч українця з екс-главою ГПУ на своїй сторінці...