Хіти тижня. "Ми готові до захисту України. З незалежністю не жартують": Марш 24 серпня очолять Забродський і Ярош

В День Незалежності о 10 годині 30 хвилин учасники російсько-української війни зберуться біля станції метро "Університет".

24 серпня в Києві пройде Марш незалежності. Його очолять герой України, генерал-лейтенант Михайло Забродський і командувач Української добровольчої армії Дмитро Ярош. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив ветеран АТО Олександр Погребиський, передають Патріоти України.

За словами Забродського, за 5 років українці відродили армію, яка змогла захистити державу. Весь цей час військовий парад був демонстрацією поваги народу до ЗСУ і звітом керівництва країни про успіхи в галузі обороноздатності. «Уже другий рік поспіль влада країни, на яку напали і веде війну, відмовляється від такого звіту. Тому що нічим звітувати. Бо захист і армія, на жаль, перестають бути пріоритетом», - сказав він.

Тому в День Незалежності о 10 годині 30 хвилин учасники російсько-української війни зберуться біля станції метро «Університет» з метою демонстрації, що Україна і надалі буде давати відсіч загарбникам і спробам реваншу колабораціоністів.

За словами Яроша, бійці покажуть, що українцям «є різниця» і їх держава - незалежна, самостійна, і соборна держава. Мета акції, додав Забродський, «продемонструвати нашу шану тим, хто і зараз захищає нашу Батьківщину». «Ми готові до захисту України. З незалежністю не жартують», - резюмував він. Погребиський уточнив, що учасників Маршу з 9:00 чекатимуть біля метро активісти, «які допоможуть дізнатися, куди стати, щоб пройти гордим маршем разом з Героями нашої держави».

"Справжній лідер має вміти гідно приймати критику": Що відомо про "танцюючого директора школи" із Полтавщини (відео)

неділя, 1 серпень 2021, 13:15

Василю Маслею 31 рік, і з серпня він офіційно очолить школу в селі Маячка Полтавської області, яку колись закінчив сам. Але не це прославило молодого педагога, а його вміння рухатися під запальні ритми. Останній його танець разом з вчителями на випускн...

"Треба просто заборонити як символ СРСР!": Батьків обурила форма для українських школярів (фото)

неділя, 1 серпень 2021, 12:59

У мережі спалахнув скандал через українську форму для школярів "як в СРСР". Про це у групі "Батьки SOS" розповіла Алла Заможська, передають Патріоти України. Так, користувачі вважають, що фартух та інший одяг для дітей, нагадує форму, яку носили за час...