
У ніч на 1 січня російські пранкери Вован і Лексус подзвонили меру Києва Віталій Кличко від імені прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана та привітали його зі святом, передають Патріоти України.
Кличко спочатку повірив в те, що розмовляє з Володимиром Гройсманом, і побажав йому здоров'я, продуктивності і успіху в 2019 році. Але після слів пранкери, що «ми тут п'яного Петра Олексійовича з-під столу дістаємо», мер Києва здогадався, що його розігрують.
«Бажаю вам розводити побільше людей, щоб всі велися і подавали вам цікаву інформацію, тому що без вас життя, чесно кажучи, таке нудне», - відповів Кличко. Також він привітав пранкерів з Новим роком і запросив їх до Києва.
Народний депутат від "Слуги народу" В'ячеслав Медяник проживає в незадекларованому елітному маєтку під Києвом вартістю близько 1 мільйона доларів, який належить жінці, яка працювала нянею в його родині, передають Патріоти України з посиланням на розсл...
Польща вже кілька місяців блокує поштові відправлення, які прямують з України до країн Європейського Союзу через «Укрпошту». За словами генерального директора компанії Ігоря Смілянського, причини таких дій польська сторона офіційно не пояснює, передают...