
Український ведучий і шоумен Андрій Джеджула після повернення з Франції відмовився від самоізоляції, а замість цього вже наступного дня вийшов на роботу. Колеги телеведучого на каналі "Дім" стурбовані тим, що Джеджула приступив до роботи відразу після повернення з країни, де вирує небезпечний коронавірус, повідомляють Патріоти України із посиланням на "Детектор медіа".
Сам же Джеджула говорить, що, коли він повернувся з Франції, то на карантин його ніхто не відправляв. В Україну шоумен прилетів 16 березня. "Коли я повертався, нас не відсилали на карантин, ні слова ніхто не говорив. В аеропорту люди просто пішли додому", - розповів виданню телеведучий.
Андрій запевняє, що почувається добре і ніяких симптомів COVID-19 у нього немає. Разом з тим шоумен хотів перестрахуватися і пройти тест на коронавірус, але йому відмовили. "Коли буде можливість, коли тести будуть доступні - я піду і перевірюсь. Я хотів це зробити, але мені не дали тест, у мене не було симптомів", - сказав Джеджула.
В Україні під час воєнного стану посилюється відповідальність за ігнорування повісток до територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки. Громадян можуть викликати як шляхом особистого вручення документа, так і через поштове відправлення,...
В Україні запроваджують довгострокові контракти на ринку електроенергії. Про це повідомила прем’єр-міністерка Юлія Свириденко, передають Патріоти України. Новація поширюється виключно на комерційних учасників ринку. Очікується, що запровадження нового ...