Хіти тижня. "На карантин мене ніхто не відправляв": Український ведучий по приїзду з Франції відмовився від ізоляції

Андрій Джеджула запевняє, що почувається добре і ніяких симптомів COVID-19 у нього немає.

Андрій Джеджула. Фото: Фейсбук.

Український ведучий і шоумен Андрій Джеджула після повернення з Франції відмовився від самоізоляції, а замість цього вже наступного дня вийшов на роботу. Колеги телеведучого на каналі "Дім" стурбовані тим, що Джеджула приступив до роботи відразу після повернення з країни, де вирує небезпечний коронавірус, повідомляють Патріоти України із посиланням на "Детектор медіа".

Сам же Джеджула говорить, що, коли він повернувся з Франції, то на карантин його ніхто не відправляв. В Україну шоумен прилетів 16 березня. "Коли я повертався, нас не відсилали на карантин, ні слова ніхто не говорив. В аеропорту люди просто пішли додому", - розповів виданню телеведучий.

Андрій запевняє, що почувається добре і ніяких симптомів COVID-19 у нього немає. Разом з тим шоумен хотів перестрахуватися і пройти тест на коронавірус, але йому відмовили. "Коли буде можливість, коли тести будуть доступні - я піду і перевірюсь. Я хотів це зробити, але мені не дали тест, у мене не було симптомів", - сказав Джеджула.

Бережіться! Знайдено генетичний зв'язок між коронавірусом та Альцгеймером

четвер, 4 червень 2020, 14:21

Люди з генетичною схильністю до хвороби Альцгеймера мають удвічі більше шансів заразитися коронавірусом (COVID-19). Про це говорять вчені в Англії. Дані були отримані в результаті дослідження понад 600 пацієнтів із діагнозом COVID-19 з 16 березня до 26...

Не тільки коронавірус: Дітей на Буковині "атакувала" інша небезпечна хвороба

четвер, 4 червень 2020, 13:58

За даними влади, з початку року підтвердили 79 випадків захворювання на кашлюк. У Чернівецькій області, крім коронавірусу, з'явилася нова біда, про яку на час забули. Тут зафіксували спалах поширення кашлюку. Як повідомили в прес-службі Чернівецької ОД...