Хіти тижня. На кого працює український уряд? - Кабмін значно ускладнив установку котлів і бойлерів у квартирах

Уряд України обмежив можливість відмови від послуг центрального опалення та гарячого водопостачання.

Замінити комунальний сервіс на окремий котел або бойлер можна буде лише в тому разі, якщо не менше половини мешканців вже відрізали свої квартири від загальної труби, передають Патріоти України з посиланням на UBR.

Відповідні зміни передбачені новим законом про ЖКГ, який набув чинності 1 травня 2019 року. Так, власник квартири має право відмовитися від зазначених комунальних послуг лише в тому випадку, якщо до моменту запуску закону не менше половини власників житла і нежитлових приміщень вже відмовилися від них.

Місцева влада повинна розмістити на офіційному сайті повний список будинків, у яких вже відключені від централізованих послуг половина і більше квартир. Також вона буде приймати заявки на відключення.

При складанні заяви необхідно вказати причини відключення, а також вказати альтернативи, якими можна замінити комунальну послугу. Після цього спеціальна комісія дасть рекомендації щодо відключення, а також порадить, де і в якому обсязі збирати техумови для проектної документації.

Відключення необхідно провести до 1 жовтня з умовою, що дана процедура не перешкодить подальшому забезпеченню інших квартир загальноміським опаленням і гарячою водою.

Хіти тижня. Вклав зброю в руки убитих: Геращенко розповів нові шокуючі подробиці розстрілу військових на Житомирщині

неділя, 31 травень 2020, 20:30

Слідство вважає сумнівною версію, що Захаренку погрожували всі вісім гостей. Мисливець Анатолій Захаренко, якого підозрюють у вбивстві сімох чоловіків в Житомирській області, сам вклав в руки загиблих рушниці, щоб показати, що вони йому нібито погрожув...

"Сидить ситий і здоровий, а я свого Юру вже не побачу!": Мати замученого за наказом Гіркіна хлопця вразила мережу криком душі

неділя, 31 травень 2020, 20:15

Жінка зізналася, що після того як вона подивилася інтерв'ю з Гіркіним, у неї півночі була істерика. Мати 19-річного студента КПІ Юрія Поправки, якого катували і потім убили за наказом терориста Ігоря Гіркіна, розповіла про свою реакцію на його інтерв'ю...