Хіти тижня. На кого працює український уряд? - Кабмін значно ускладнив установку котлів і бойлерів у квартирах

Уряд України обмежив можливість відмови від послуг центрального опалення та гарячого водопостачання.

Замінити комунальний сервіс на окремий котел або бойлер можна буде лише в тому разі, якщо не менше половини мешканців вже відрізали свої квартири від загальної труби, передають Патріоти України з посиланням на UBR.

Відповідні зміни передбачені новим законом про ЖКГ, який набув чинності 1 травня 2019 року. Так, власник квартири має право відмовитися від зазначених комунальних послуг лише в тому випадку, якщо до моменту запуску закону не менше половини власників житла і нежитлових приміщень вже відмовилися від них.

Місцева влада повинна розмістити на офіційному сайті повний список будинків, у яких вже відключені від централізованих послуг половина і більше квартир. Також вона буде приймати заявки на відключення.

При складанні заяви необхідно вказати причини відключення, а також вказати альтернативи, якими можна замінити комунальну послугу. Після цього спеціальна комісія дасть рекомендації щодо відключення, а також порадить, де і в якому обсязі збирати техумови для проектної документації.

Відключення необхідно провести до 1 жовтня з умовою, що дана процедура не перешкодить подальшому забезпеченню інших квартир загальноміським опаленням і гарячою водою.

Дев'ять років прожили в підвалі: У Нідерландах батько запер від світу шістьох дітей в очікування "апокаліпсису" (відео)

середа, 16 жовтень 2019, 18:56

У Нідерландах поліція знайшла 58-річного чоловіка та його шістьох дітей у віці 16-25 років, які провели дев'ять років у підвалі в очікуванні "кінця світу", передають Патріоти України. Родина проживала на фермі в північній провінції Дренте.Про цей випа...

Фатальний відпочинок: На Волині знайшли мертвим топ-чиновника, якого шукали чотири доби

середа, 16 жовтень 2019, 18:41

Зниклого на рибалці на озері Люб'язь (Волинська область) директора департаменту сім'ї, молоді та спорту Луцької міської ради Олексія Веремійчик виявили недалеко від місця, де перекинувся човен, передають Патріоти України. Тіло чиновника знайшли на п'я...