Хіти тижня. На кордоні з Молдовою українські прикордонники виявили... підводний човен (відео)

Човен мав відсіки, які зачиняються герметично, а по периметру був обладнаний балонами зі стисненим повітрям, щоб займати стабільне положення для переміщення під водою.

Прикордонники Подільського загону під час тралення дна Кучурганського лиману на Одещині виявили оригінальний "девайс" контрабандистів – своєрідний підводний човен. Відповідне відео оприлюднила 7 жовтня пресслужба Державної прикордонної служби України, передають Патріоти України.

Човен мав відсіки, які зачиняються герметично, а по периметру був обладнаний балонами зі стисненим повітрям, щоб займати стабільне положення для переміщення під водою. Також на "борту" підводного човна були мішки з піском, аби він краще занурювався під воду.

Перевірки за допомогою тралення екіпажі плавзасобів Держприкордонслужби здійснюють на лимані регулярно, оскільки цією водоймою пролягає лінія держкордону з Молдовою.

Таємниці графіті Софії Київської. Унікальний життєпис княжих часів України-Русі

вівторок, 22 червень 2021, 8:10

Ансамбль Софійського собору, споруджений Володимиром Великим та його сином Ярославом Мудрим, є не лише унікальною пам’яткою архітектури і монументального живопису, але і вмістилищем безцінних графіті 11-13 століть - важливим історичним джерелом. Собор ...

Щасливі громадяни СРСР очима "шпигуна": Спливли фото висланого французького туриста

вівторок, 22 червень 2021, 7:50

​"Ці знімки викривають фантазії про якийсь там "золотий вік". Саме ці фото послужили причиною того, що радянські власті визнали чоловіка шпигуном та вислали з країни. У мережі опублікували серію знімків життя в СРСР 1960-х років, які зробив турист з Фр...