Хіти тижня. На очах десятків тисяч росіян: Два брати розгромили Росію за 21 хвилину

Збірна Бельгії розгромила команду Росії в матчі 9-го туру відбіркового турніру на Євро-2020, який відбувся у Санкт-Петербурзі.

Брати Еден и Торган Азари

Зустріч на "Газпром-Арені" закінчилася з рахунком 1:4. Долю гри вирішили брати Азари у першому таймі, передають Патріоти України.

Спершу красивим ударом відзначився Торган. Потім слово взяв його зоряний брат Едер, забивши ще два голи. Брати зробили свою справу за 21 хвилину.

В середині другого тайму Ромелу Лукаку довів рахунок до непристойного. Але росіяни забили гол престижу. Відзначився Георгій Джикія.

Бельгія здобула 9 перемог в 9 матчах. А у збірній Росії сьогодні друга поразка. Обидві збірні вийшли на Євро-2020 раніше.

"Ми не вміємо грати у футбол", - сказав перед грою Михайло Боярський. І дійсно, проти Бельгії росіяни зіграли дуже слабо.

9-й тур

РОСІЯ - БЕЛЬГІЯ - 1:4

0:1 Торган Азар, 19' (Еден Азар)
0:2 Еден Азар, 33' (Ромелу Лукаку)
0:3 Еден Азар, 40' (Кевін де Брейне)
0:4 Ромелу Лукаку, 72' (Кевін де Брейне)
1:4 Георгій Джикия, 79' (Далер Кузяєв)

Росія: 1. Гільєрме - 2. Маріо Фернандес, 5. Семенов, 7. Оздоєв, 11. Зобнін (9. Кузяєв, 62'), 14. Джикія, 15. Олексій Міранчук, 18. Жирков (10. Бакаєв, 50' ), 20. Іонов, 22. Дзюба (к) (19. Комліченко, 80'), 23. Сергій Петров

Бельгія: 1. Куртуа - 2. Алдервейрелд, 3. Вермален (5. Денайєр, 67'), 4. Боята, 6. Вітсель, 7. де Брюйне, 9. Ромелу Лукаку (23. Батшуайї, 77'), 10. Еден Азар (к), 14. Мертенс (8. Тілеманс, 52'), 16. Торган Азар, 21. Кастань

"Закрий рота і йди звідси": На Львівщині працівники ТЦК зупинили автівку волонтера (відео)

п’ятниця, 26 квітень 2024, 19:54

Працівники одного з Територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки (ТЦК та СП) потрапили у черговий скандал. Цього разу подія сталася у Львівській області. Про це повідомляє видання "Четверта студія", посилаючись на місцеві Telegram-кана...

Український футболіст потрапив у расистський скандал у Франції

п’ятниця, 26 квітень 2024, 19:43

Півзахисник Бордо Данило Ігнатенко запам’ятався скандалом у домашньому матчі 24-го туру французької Ліги 2, у якому його клуб переміг Дюнкерк з рахунком 2:0, передають Патріоти України. Як пише L’Equipe, у цьому поєдинку українець нібито обізвав футбол...