Хіти тижня. На околицях окупованої Горлівки точаться інтенсивні бої (відео)

Населення колись 250-тисячного міста-супутника Донецька вже звикло до умов прифронтового життя. Хто з надією, хто з тривогою вдивляється та прислухається до боїв, котрі точаться зовсім поряд

Жителі тимчасово непідконтрольною українському уряду Горлівки (Донецька область) опублікували свіжі відео, на яких можна почути звуки важких боїв, які розгорілися вранці 20 червня, зазначають Патріоти України.

Перше відео записано під час дії комендантської години, о четвертій годині ранку. Горизонт тільки почав світлішати, далеко чути вихідні звуки пострілів.

Друге відео було зроблено о 5 годині ранку. На вулиці вже світло, але ще безлюдно. У кадр потрапила самотня постать місцевої жительки. Жінка йшла абсолютно спокійно під звуки стрілянини кулемета.


Жители временно неподконтрольной украинскому правительству Горловки (Донецкой области) опубликовали свежие видео, на которых слышны звуки тяжелых боев, шедших в городе ранним утром сегодня, 20 июня.

Место съемки не указано.

Первое видео записано во время действия комендантского часа, в четвертом часу утра. Горизонт только начал светлеть, вдалеке слышны исходящие звуки выстрелов.

Второе видео было сделано в 5 часов утра. На улице уже светло, но еще безлюдно. В кадр попала одинокая фигура местной жительницы. Женщина шла совершенно спокойно под звуки, предположительно, пулемета.

Обов'язкова ідентифікація в дії: Хто із пенсіонерів в Україні ризикує залишитися без виплат

вівторок, 16 квітень 2024, 6:52

Оформлення пенсійних виплат є важливим процесом, що вимагає від одержувачів регулярного підтвердження свого статусу. Про це повідомили в Головному управлінні Пенсійного фонду України у Вінницькій області, передають Патріоти України. Як кажуть чиновники...

Повівся на забаганку малого собі на голову: Американець подарував синові восьминога і незабаром дуже пошкодував про це (відео)

вівторок, 16 квітень 2024, 5:58

Спочатку сім'я з подивом виявила, що замість самця їм продали самку. Трохи згодом Терренс відклала яйця, які виявилися заплідненими. У результаті замість одного восьминога у Кліффордів з'явилося ще 50 штук. Кемерон Кліффорд, 36-річний стоматолог з Окла...