Хіти тижня. На Росії чоловік зі зламаним хребтом місяць жив у барлозі ведмедя

Незважаючи на важкі травми і каліцтва, завдані звіром, Олександр був при тямі, міг рухати руками, хоча і був страшенно виснажений.

У російській Туві місцеві мисливці повідомили про те, що знайшли в барлозі ведмедя людину, яка провела там з важкими травмами цілий місяць, передають Патріоти України з посиланням на EADaily.

За розповідями мисливців, які виявили жертву хижака, знайти чоловіка допомогли собаки. Незважаючи на важкі травми і каліцтва, завдані звіром, Олександр був при тямі, міг рухати руками, хоча і був страшенно виснажений. На відео, яке нібито зняли вже в лікарні, видно, що чоловік фактично перетворився в мумію. За його розповідями, ведмідь напав на нього, заламав, але їсти не став, а вирішив прикопати "на консерви". Як людині вдалося вижити в барлозі з подібними травмами, невідомо.

Пізніше видання повідомило, що інформація про виявлення людини в барлозі ведмедя поки не підтвердилася. В адміністрації глави Туви журналістам повідомили, що нічого не знають про дивовижний випадок, хоча погодилися, що історія цілком могла статися - в тому числі і в сусідніх регіонах, наприклад, в Красноярському краї. У МОЗ республіки заявили, що ні в одній з лікарень такого пацієнта не було.

Лікарі, до яких зверталися за консультацією кореспонденти видання, підтвердили, що характер травм і поранень (в тому числі вирвані шматки шкіри і м'язів на бічній поверхні грудної клітки справа, на лівій гомілці, скальпована рана і сліди кігтів на обличчі) який суперечить розповідям про зустріч з ведмедем, але такі поранення могли бути нанесені і іншим хижаком.

Відео з Олександром, нібито записане в лікарні, можна подивитися тут (строго 18+).

Через хворобу: Колишній інженер Боїнга пограбував 30 банків за рік

вівторок, 16 липень 2019, 12:30

Спочатку Ентоні Хетеуей заробляв 100 000 доларів на рік, все було добре... Ентоні Хетеуей, колишній інженер Боїнга, пограбував 30 банків з 2013 по 2014 рік, передають Патріоти України. Це привело його до героїну. На це потрібні були гроші. Він втратив ...

Пішов на фестиваль: У Києві загадково загинув молодий хлопець (фото)

вівторок, 16 липень 2019, 11:14

У Києві знайшли повішеним 20-річного Вадима Онищенка, якого розшукували з 11 липня. Він пішов на фестиваль Atlas Weekend і зник. Востаннє його бачили на Хрещатику, звідки він планував вирушити на концерт, розповіли у групі dtp.kiev.ua у Facebook, пові...