Хіти тижня. На Росії дві сестри вбили подружню пару, втопили їх дітей і підпалили оселю

Жахлива історія сталася в тувинському місті Ак-Довурак (Російська Федерація).

Дві сестри, Мілана і Рузанна Данданян по-звірячому розправилися з сусідами і підпалили їх квартиру, передають Патріоти України з посиланням на росЗМІ.

Конфлікт, як встановило слідство, почався з того, що загибла жінка повернулася додому і виявила чоловіка в обіймах Рузанни. Почався гучний скандал, до якого приєдналася і Мілана. У якийсь момент сестри схопилися за зброю і зарізали і невірного чоловіка, і його дружину, а їх двох маленьких доньок втопили у ванній, після чого спробували підпалити квартиру.

Хтось із сусідів викликав пожежників і поліцію, проте вбивці забарикадували двері і погодилися вийти тільки після того, як брати їх приїхав спецназ.

Відпиратися жінки не стали, але кілька разів змінювали свідчення. В результаті всю провину взяла на себе старша, Мілана, яка заявила, що розкаюється у вбивстві дівчаток, а ось їх батьків нібито порішила в рамках самооборони, оскільки ті самі загрожували життю сестер.
Рузанна ж стверджує, що її вина лише в тому, що вона зв'язалася з одруженим чоловіком. Зараз сестри Данданян очікують рішення суду. Якщо їх версія буде визнана достовірною, відзначають експерти, для обох це буде вкрай вигідно: Рузанну можуть зовсім відпустити, а Мілані дати більш м'який термін, оскільки за вбивство в складі групи покарання суворіше. Остаточний вирок сестрам винесуть 7 серпня.

Українцям у Польщі погрожують скасувати виплати: Скільки поляків підтримують таке рішення

вівторок, 3 жовтень 2023, 2:35

Майже половина поляків (49%) підтримує продовження виплат українцям у Польщі наступного року. Проте противників надання допомоги не набагато менше - 42%. Влада країни погрожує, що соцдопомогу можуть скасувати, але остаточного рішення ще немає, передаю...

Платежі за газ рахуватимуть за новими правилами з жовтня: Як зміняться суми за транспортування

вівторок, 3 жовтень 2023, 1:45

В Україні з 1 жовтня за новими правилами розраховуватимуть платежі за транспортування газу. Мінімальна вартість доставки газу зменшиться, проте новація торкнеться не всіх, передають Патріоти України. Таке рішення ухвалила Нацкомісія з питань енергетик...