Хіти тижня. На Росії пригрозили Україні новим Чорнобилем

Російські журналісти заявили, що в Україні можна очікувати нової великої аварії на одній з атомних електростанцій.

Стверджується, що влада країни "не намагається відновлювати енергетичну інфраструктуру", в зв'язку з чим зберігається високий ризик НП, подібної до Чорнобиля, передають Патріоти України з посиланням на росЗМІ.

"Інфраструктуру потрібно підтримувати фінансово, але доводиться констатувати той факт, що гроші, які виділяли Україні ЄС і МВФ, зокрема й на ці потреби, розчинилися в повітрі. Новому уряду доведеться з'ясовувати, куди та на що вони були витрачені", – цитує ресурс слова старшого наукового співробітника Центру європейських досліджень ІСЕМВ РАН Володимира Оленченка.

Також у матеріалі наголошується, що проблему створює не тільки відсутність фінансування, а й "небажання київської влади використовувати комплектуючі та паливо для АЕС із Росії". Ситуацію, що склалася, називають бомбою уповільненої дії.

Посилаючись на Energy Research & Social Science, журналісти підкреслюють, що ймовірність серйозної атомної аварії в Україні в найближчі роки становить близько 80%.

Хіти тижня. У Росії з неба "звалився" загадковий об'єкт: Момент потрапив на відео

середа, 27 травень 2020, 3:00

У ніч на вівторок, 19 травня, в небі над Сибіром жителі різних районів Красноярського краю, а також Хакасії і Туви (Російська Федерація) спостерігали яскравий об'єкт, який наближався до землі і світився зеленим кольором, передають Патріоти України, ...

Хіти тижня. Спливли страшні деталі катастрофи літака МАУ в Ірані

середа, 27 травень 2020, 1:00

Літак МАУ, що зазнав аварії під Тегераном в січні 2020 року, падав протягом 3,5 хвилин, і протягом цього часу на борту судна була паніка. Літак рейсу PS 752 Тегеран - Київ авіакомпанії «Міжнародні авіалінії України» (МАУ) розбився під Тегераном 8 січня...