Хіти тижня. На Росії пригрозили Україні новим Чорнобилем

Російські журналісти заявили, що в Україні можна очікувати нової великої аварії на одній з атомних електростанцій.

Стверджується, що влада країни "не намагається відновлювати енергетичну інфраструктуру", в зв'язку з чим зберігається високий ризик НП, подібної до Чорнобиля, передають Патріоти України з посиланням на росЗМІ.

"Інфраструктуру потрібно підтримувати фінансово, але доводиться констатувати той факт, що гроші, які виділяли Україні ЄС і МВФ, зокрема й на ці потреби, розчинилися в повітрі. Новому уряду доведеться з'ясовувати, куди та на що вони були витрачені", – цитує ресурс слова старшого наукового співробітника Центру європейських досліджень ІСЕМВ РАН Володимира Оленченка.

Також у матеріалі наголошується, що проблему створює не тільки відсутність фінансування, а й "небажання київської влади використовувати комплектуючі та паливо для АЕС із Росії". Ситуацію, що склалася, називають бомбою уповільненої дії.

Посилаючись на Energy Research & Social Science, журналісти підкреслюють, що ймовірність серйозної атомної аварії в Україні в найближчі роки становить близько 80%.

Хіти тижня. Одного з провідних операторів мобільного зв'язку України викуплюють азербайджанці

середа, 16 жовтень 2019, 18:30

Що станеться з ціновою політикою стосовно споживачів послуг, залишається тільки гадати. Азербайджанський оператор зв’язку Bakcell подав заявку в Антимонопольний комітет України на концентрацію ПрАТ«ВФ Україна». Про це повідомляє «Інтерфакс-Україна» з п...

Пропаг**дони Путіна могли б радіти: Відомі рокери осоромились, зарахувавши Київ та Мінськ до російських міст

середа, 16 жовтень 2019, 18:27

Відомий британський рок-гурт Uriah Heep спровокував скандал у соцмережах, зарахувавши Київ і Мінськ до російських міст в анонсі свого туру по РФ. . "Ще дві дати оголошені в Російській Федерації. П'ятниця, 7 лютого - підтверджено Київ, Україна, МЦКМ. Су...