
Український співак Олег Винник, який опинився в центрі скандалу через участь в російській акції "Усім мир", відповів на запитання, чий Крим. У коментарі журналісту телеканалу СТБ, виконавець заявив, що "сьогодні взагалі говорити про це не потрібно, це нічого не дає", передають Патріоти України.
"Коли ти кричиш: "Наш Крим!"... А він не наш, на сьогоднішній день. Ми маємо те, що маємо, це факт. І ми будемо всі кричати, що наш? Чому ж, ми нічого не вирішуємо", - заявив Винник.
"І якщо бути конкретно відвертим, то за Крим не помер жоден солдат, не загинув. Що дорожче: Крим або Донбас? Або Україна? Чому ми ділимо, чому ми ставимо акценти на якісь речі. Я не вважаю, що Крим забрали і він найдорожче іншого: життів, доль наших людей, українців, співвітчизників. Десятки тисяч людей загинули в цій незрозумілій війні, яка називається АТО. І в кінці кінців, кінця цього поки що немає", - підсумував співак.
Олег Винник також пояснив свою появу в російському проекті "Всім мир". За словами співака, він брав участь виключно у флешмобі до Міжнародного дня миру. "Що стосується використання мого відео в кліпі, то я про це взагалі не знаю. Це не моя справа, я про це ні з ким не домовлявся. Моє ім'я, моя особистість використана без мого відома", - заявив співак.
Британський промоутер Едді Гірн оголосив ім'я наступного суперника Олександра Усика після того, як той відмовився від усіх чемпіонських титулів, повідомляє Boxingscene. За словами Гірна, суперником українця стане американець, передають Патріоти України...
В Україні триває мобілізація, і одним із найближчих нововведень може стати зменшення кількості тих чоловіків, які перебувають у розшуку ТЦК — про це у коментарі для ТСН.ua повідомили одразу низка народних депутатів, обізнаних про наміри посадовців Міні...