Хіти тижня. На Запоріжчині п'яний коп "напав" на бійця ЗСУ

За словами військового, правоохоронець відкрито звинувачував військового ООС, що головний заробіток учасників бойових дій нібито торгівля зброєю.

У Мелітополі Запорізької області стався гучний скандал з п'яним поліцейським, який грубо образив військовослужбовця ЗСУ, передають Патріоти України з посиланням на місцеве видання.

Сам військовий розповів про хамство копа журналістам. За його словами, спочатку поліцейські зупинили його для огляду авто і почали ображати його, побачивши форму. "На Белякова мене зупинили поліцейські. Один з них підійшов і, невиразно представившись, почав вимагати, щоб я пред'явив документи і відкрив багажник. На резонне питання, з якого дива, пояснив - для проведення огляду", - поділився подробицями інциденту потерпілий.

У відповідь на вимогу поліцейських військовослужбовець закликав привести двох свідків, щоб зробити обшук санкціонованим. "Поліцейський поводився "дивно". Хамив "я тебе зараз за вуха витягну", ображав "так ви всі там в армії алкаші", - наголошується в публікації.

Більш того, правоохоронець відкрито звинувачував військового ООС, що головний заробіток учасників бойових дій нібито торгівля зброєю.

Загиблий планував 23 лютого "выпить сто грамм и вспомнить присягу, данную Великой стране": Брат екс-директора "Інтера" розповів, чому йдеться саме про вбивство у вузькій компанії "регіоналів"

неділя, 23 лютий 2020, 10:08

Для Зеленського ця справа може стати тестом, чи його режим переслідуватиме лише патріотів за надумані замахи на 6-го президента, чи понесе родина топ-чиновника Януковича відповідальність за вбивство у своєму домі та лише у своїй компанії. Брат загиблог...

Хіти тижня. "Феерические долбо*бы!": "Победоносие" в "ЛНР" насмішило мережу (відео)

неділя, 23 лютий 2020, 10:00

Студентів місцевих вузів обрядили в шинелі і ватники, після чого змусили на морозі стояти на трасі.