Хіти тижня. На Запоріжчині п'яний коп "напав" на бійця ЗСУ

За словами військового, правоохоронець відкрито звинувачував військового ООС, що головний заробіток учасників бойових дій нібито торгівля зброєю.

У Мелітополі Запорізької області стався гучний скандал з п'яним поліцейським, який грубо образив військовослужбовця ЗСУ, передають Патріоти України з посиланням на місцеве видання.

Сам військовий розповів про хамство копа журналістам. За його словами, спочатку поліцейські зупинили його для огляду авто і почали ображати його, побачивши форму. "На Белякова мене зупинили поліцейські. Один з них підійшов і, невиразно представившись, почав вимагати, щоб я пред'явив документи і відкрив багажник. На резонне питання, з якого дива, пояснив - для проведення огляду", - поділився подробицями інциденту потерпілий.

У відповідь на вимогу поліцейських військовослужбовець закликав привести двох свідків, щоб зробити обшук санкціонованим. "Поліцейський поводився "дивно". Хамив "я тебе зараз за вуха витягну", ображав "так ви всі там в армії алкаші", - наголошується в публікації.

Більш того, правоохоронець відкрито звинувачував військового ООС, що головний заробіток учасників бойових дій нібито торгівля зброєю.

Хіти тижня. Росія - спадкоємиця Орди: Перший президент Татарстану виступив проти святкування в РФ повалення монголо-татарської навали

субота, 23 листопад 2019, 1:00

Мінтімер Шаймієв закликав Кремль не займатися "невмілими руками ревізією історії".

Усе не так, як ви вважали: Японці побудували справжню карту Землі (фото)

субота, 23 листопад 2019, 0:18

Карта, побудована за принципами проекції AuthaGraph, може бути названа дійсно інноваційною! Багато хто в курсі, що звична нам карта світу не надто вірно відображає реальне співвідношення площ країн, а тим більше морів і океанів. Використання проекції М...