Хіти тижня. На Запоріжчині п'яний коп "напав" на бійця ЗСУ

За словами військового, правоохоронець відкрито звинувачував військового ООС, що головний заробіток учасників бойових дій нібито торгівля зброєю.

У Мелітополі Запорізької області стався гучний скандал з п'яним поліцейським, який грубо образив військовослужбовця ЗСУ, передають Патріоти України з посиланням на місцеве видання.

Сам військовий розповів про хамство копа журналістам. За його словами, спочатку поліцейські зупинили його для огляду авто і почали ображати його, побачивши форму. "На Белякова мене зупинили поліцейські. Один з них підійшов і, невиразно представившись, почав вимагати, щоб я пред'явив документи і відкрив багажник. На резонне питання, з якого дива, пояснив - для проведення огляду", - поділився подробицями інциденту потерпілий.

У відповідь на вимогу поліцейських військовослужбовець закликав привести двох свідків, щоб зробити обшук санкціонованим. "Поліцейський поводився "дивно". Хамив "я тебе зараз за вуха витягну", ображав "так ви всі там в армії алкаші", - наголошується в публікації.

Більш того, правоохоронець відкрито звинувачував військового ООС, що головний заробіток учасників бойових дій нібито торгівля зброєю.

20 літрів горілки на благодійний обід: ПЦУ на Сумщині потрапила в гучний скандал

четвер, 19 вересень 2019, 20:45

Єпископ Сумський запевнив, що на будь-якому благодійному обіді у церкві алкоголь виключений. У четвер, 19 вересня, у мережі з'явилася інформація про те, що нібито настоятель церкви ПЦУ в Сумській єпархії звернувся до керівника лікеро-горілчаного заводу...

"Ми не дозволимо використовувати цей інцидент для очорнення бійців та ветеранів", - Міністерство у справах ветеранів про інцидент із мостом Метро в Києві

четвер, 19 вересень 2019, 20:14

У міністерстві закликали громадян уважно перевіряти інформацію, а журналістів - спиратися на достовірні джерела. Міністерство у справах ветеранів обіцяє захищати інтереси Олексія Белька, який захопив міст Метро, так само, як захищає інтереси будь-якого...