Хіти тижня. На Запоріжчині в стіну багатоповерхівки замурували сотні голубів (відео)

Жителі Бердянська Запорізької області замурували голубів у прольотах між під'їздами однієї з багатоповерхівок. Птахи почали масово гинути від голоду, а в приміщенні з'явився сморід.

"Ніколи б не подумала, що в моєму місті є цілий будинок живодерів, що заживо похоронили птахів. Там майже місяць лежать близько 300 тіл голубів. Запах жахливий. Місцеві діти намагалися залізти туди і прибрати сітку. На відміну від своїх мам і тат, у них більше доброти і щирості", - написала у Facebook зоозахисниця Валентина Мамай, передають Патріоти України.

Причиною інциденту стало те, що мешканцям будинку допікало воркотання голубів. Вони змусили керівництво ОСББ закрити сіткою прольоти, де жили птахи. Коли зоозахисники намагалися визволити "в'язнів", наштовхнулися на агресію місцевих людей.

"Ми приїхали туди, щоб розібратися в ситуації, але мешканців були не раді нас бачити. Намагаючись перешкодити звільнити голубів, почали розпускати руки. Крім того, що влаштували в будинку пташиний могильник, ще й готові битися, щоб цей жах тривав далі", - додала Мамай.

Боролася за життя два тижні: У Києві від COVID-19 померла 21-річна волонтерка (фото)

середа, 21 жовтень 2020, 8:38

У Києві 20 жовтня від ускладнень, спричинених коронавірусом COVID-19, померла 21-річна волонтерка Інна Волкова. Хвороба спровокувала в неї пневмонію та рідкісне аутоімунне захворювання - синдром Гієнна-Баре, передають Патріоти України. Йдеться про те, ...

Ізраїльський лікар вказав на головну загрозу COVID-19

середа, 21 жовтень 2020, 8:30

Він повідомив, що головним викликом медичній системі стала необхідність тривалої вентиляції легенів для людей із важким перебігом COVID-19. "Від грипу смертність – 0,1–0,2%. Від коронавірусу на цьому етапі – 6,7–6,8%. Тобто в 60 разів вища. Елементарна...