Хіти тижня. На Запоріжчині в стіну багатоповерхівки замурували сотні голубів (відео)

Жителі Бердянська Запорізької області замурували голубів у прольотах між під'їздами однієї з багатоповерхівок. Птахи почали масово гинути від голоду, а в приміщенні з'явився сморід.

"Ніколи б не подумала, що в моєму місті є цілий будинок живодерів, що заживо похоронили птахів. Там майже місяць лежать близько 300 тіл голубів. Запах жахливий. Місцеві діти намагалися залізти туди і прибрати сітку. На відміну від своїх мам і тат, у них більше доброти і щирості", - написала у Facebook зоозахисниця Валентина Мамай, передають Патріоти України.

Причиною інциденту стало те, що мешканцям будинку допікало воркотання голубів. Вони змусили керівництво ОСББ закрити сіткою прольоти, де жили птахи. Коли зоозахисники намагалися визволити "в'язнів", наштовхнулися на агресію місцевих людей.

"Ми приїхали туди, щоб розібратися в ситуації, але мешканців були не раді нас бачити. Намагаючись перешкодити звільнити голубів, почали розпускати руки. Крім того, що влаштували в будинку пташиний могильник, ще й готові битися, щоб цей жах тривав далі", - додала Мамай.

Хіти тижня. Ізраїльські містики побачили знак кінця світу: Рабини заговорили про швидкий прихід Машиаха

п’ятниця, 14 серпень 2020, 3:00

Рабин Шломо Амар порівняв президента США Дональда Трампа з перським царем Киром Великим, який правив в середині першого тисячоліття до нашої ери. Колишній головний сефардський рабин Ізраїлю Шломо Амар заявив, що останні події в країні і в світі незапер...

З архіву ПУ. "Мущіни щось горлали про Кримнаш": В Харкові ультрас "Металіста" провчили любителів Путіна (фото)

п’ятниця, 14 серпень 2020, 2:00

До закривавлених прихильників "русского мира" довелося викликати швидку. Інцидент трапився у вівторок, 18 червня. Кілька фанатів "Металіста" серйозно побилися з двома п'яними шанувальниками агресора Путіна. "Чоловіки в Харкові щось кричали про Путіна,...