Хіти тижня. На жаль, скористатись не зможе: Рибак знайшов в океані "скарб" на мільйон доларів (фото)

Це не перша така знахідка у Флоридській протоці.

Напередодні Різдва 2020 року чоловік з Флориди мирно рибалив в теплих водах Флоридської протоки, коли помітив, як у воді дрейфують дивні пакети. На ділі вони виявилися брикетами кокаїну, повідомляють Патріоти України із посиланням на Insider.

Шериф округу Монро повідомив, що рибалка витяг із води понад 33 кг кокаїну вартістю 1,2 млн доларів. Про це він одразу ж повідомив в поліцію, яка поспішила забрати "скарб". "Оскільки посилки перебували в федеральних водах, заступник шерифа попередив прикордонний патруль. Всі посилки помістили в патрульний катер, а потім передали Прикордонній службі США", - повідомили в офісі шерифа.

Як наркотики опинилися в океані, історія замовчує, але це не перша така знахідка у Флоридьскій протоці: після урагану Доріан в 2019 році на місцеві пляжі викинуло 25 кг кокаїну в брикетах.

Нові вимоги до трудового стажу та перерахунок: Що чекає на пенсіонерів у 2023 році в Україні

понеділок, 5 грудень 2022, 15:58

Прожитковий мінімум для непрацездатних осіб з 1 грудня в Україні збільшився до 2093 гривень. Аналогічний розмір тепер і у мінімальної пенсії. Але ось з 2023 року змін і переглядів пенсій не передбачено, повідомляє портал "Соціалка", передають Патріоти ...

Якщо буде тотальне відключення електроенергії: Українцям перестануть робити операції та не прийматимуть до лікарень

понеділок, 5 грудень 2022, 15:40

Метою атак РФ на об'єкти критичної інфраструктури України є повне відключення електроенергії на території всієї країни. Ймовірно, Росія продовжить обстріл об'єктів української енергетики, передають Патріоти України. В Україні активно готуються до можли...