Хіти тижня. Набагато більше офіційних показників: Вчені підрахували ймовірне число заражених коронавірусом в Україні

Згідно з результатами моделювання, в Україні станом на 31 березня було інфіковано 12 986 осіб.

Вчені Оксфордського університету на підставі моделювання дійшли висновку, що реальна кількість заражених коронавірусом в Україні - 12 986 осіб. Про це повідомляється на сайті дослідників, передають Патріоти України.

Оксфордське дослідження засноване на моделі "susceptibility-infected-recovered" ("сприйнятливі - інфіковані - одужали") на основі статистики випадків захворюваності і смерті у Великій Британії та Італії.

На думку дослідників, ця модель - найбільш правдоподібне припущення про поведінку вірусу. Згідно з результатами моделювання, в Україні станом на 31 березня було інфіковано 12 986 осіб. Офіційно в Україні за станом на 31 березня було зареєстровано 618 хворих на COVID-19.

При цьому науковці моделювали ситуацію з коронавірусом в Україні, ґрунтуючись на тому, що в країні проживає 45 млн чоловік.

Не тільки коронавірус: Дітей на Буковині "атакувала" інша небезпечна хвороба

четвер, 4 червень 2020, 13:58

За даними влади, з початку року підтвердили 79 випадків захворювання на кашлюк. У Чернівецькій області, крім коронавірусу, з'явилася нова біда, про яку на час забули. Тут зафіксували спалах поширення кашлюку. Як повідомили в прес-службі Чернівецької ОД...

В Одесі 12-річний хлопчик за кермом авто протаранив стовп і спробував втекти від "копів" (відео)

четвер, 4 червень 2020, 13:45

Хлопчик вів машину, сидячи на подушці. В Одесі поліція з переслідуванням затримала малолітнього водія, який врізався в стовп. Виявилось, що автівкою кермував 12-річний підліток. За інформацією ресурсу «Е-95», малолітній гонщик врізався в стовп і замкну...