Хіти тижня. Наче вчора зкотився з конвеєра: В Україні знайшли мотоцикл "Восход-3М", який 30 років простояв у гаражі

В Україні знайшли практично новий мотоцикл "Восток-3М" 1992 року випуску, у якого пробіг складає лише 68 км. Про нього розповів блогер Roma Urraco, який часто знаходить автомобільні "капсули часу", зазначають Патріоти України.

Цей мотоцикл майже 30 років простояв у гаражі. Справа в тому, що його власник мав ще один "Восток", на якому він і їздив. Іноді з мотоцикла, що стоїть в гаражі, знімали ту чи іншу деталь для його "родича", який знаходився в експлуатації.

Нагадаємо, "Восход-3М" випускали з 1983 по 1993 рік. Від мотоцикла попередньої версії він відрізнявся збільшеною рубашкою охолодження, зовнішньою панеллю приладів, новим баком. Він оснащується одноциліндровим двигуном об'ємом 175 куб. см потужністю 14 к.с. Мотор працює разом із чотириступінчастою механічною коробкою перед Максимальна швидкість становить 105 км/год.

Відомий синоптик попередила українців про магнітні бурі - спалахи будуть потужними

п’ятниця, 30 вересень 2022, 14:59

Жовтень в Україні почнется з магнітної бурі. Про це попередила синоптик Наталка Діденко, передають Патріоти України. "Завтра вони (магнітні бурі) обіцяють бути серйозними. Сонце захоче побути більш активним, спалахи та викиди обіцяють бути потужними, т...

"Приєднала РФ до... Нідерланд": У Москві затримали наукову журналістку Асю Казанцеву

п’ятниця, 30 вересень 2022, 14:32

В Москві затримали наукову журналістку Асю Казанцеву. Вона заявила, що причина — так звані "референдуми". Репортершу відвезли у відділення МВС для "виховної бесіди". Про інцидент Казанцева повідомила на особистій сторінці на Facebook, передають Патріот...