Хіти тижня. "Надя совсем тю-тю": Українців вразило купання Савченко в Льодовитому океані (відео)

Користувачі соцмережі не залишили відео без уваги. Більшість назвали таку поведінку нерозумною.

Екс-депутат Верховної Ради Надія Савченко скупалася у Північному Льодовитому океані у довгій червоній сукні. Відповідне відео вона виклала у Facebook, передають Патріоти України.

"Якщо вже ти на краю світу, то не втрачай мить! Північний Льодовитий океан", - так підписала відео Савченко. Українці почали активно залишати коментарі під відео.

"Смілива, але не розумно. Ще й досі собі доводити щось", "Неймовірно, поза межами, вражаюче, стільки краси і відваги в одному відео. Невже може бути, щось світліше самої світлої душі", "Неймовірно, сміливо, круто! Стихія і Надія", "Це що за безумство", - пишуть вони.

Зазначимо, що у серпні 2019 році Надія у зеленій сукні поплавала в холодному Балтійському морі.

Веселі розваги тривали недовго: На базі відпочинку на Херсонщині зафіксовано Covid-19, ізолювали 165 людей

субота, 11 липень 2020, 0:30

Коронавірус виявлено у чоловіка з обслуговуючого персоналу. Наразі хворого госпіталізовано до обласної інфекційної лікарні, симптомів наявності коронавірусу у нього не виявлено, його стан задовільний. «На момент виявлення інфікованого на базі відпочинк...

Відрізнити від справжніх майже неможливо: Як підробляють розмови глав держав (аудіо)

субота, 11 липень 2020, 0:25

Російська технологія відкриває великі можливості для фальсифікацій. У соцмережах з'явився ролик про російську технологію з синтезування голосів, де російський президент Путін розповідає, як підробити і фальсифікувати голос будь-кого, передають Патріоти...