Хіти тижня. "Надя совсем тю-тю": Українців вразило купання Савченко в Льодовитому океані (відео)

Користувачі соцмережі не залишили відео без уваги. Більшість назвали таку поведінку нерозумною.

Екс-депутат Верховної Ради Надія Савченко скупалася у Північному Льодовитому океані у довгій червоній сукні. Відповідне відео вона виклала у Facebook, передають Патріоти України.

"Якщо вже ти на краю світу, то не втрачай мить! Північний Льодовитий океан", - так підписала відео Савченко. Українці почали активно залишати коментарі під відео.

"Смілива, але не розумно. Ще й досі собі доводити щось", "Неймовірно, поза межами, вражаюче, стільки краси і відваги в одному відео. Невже може бути, щось світліше самої світлої душі", "Неймовірно, сміливо, круто! Стихія і Надія", "Це що за безумство", - пишуть вони.

Зазначимо, що у серпні 2019 році Надія у зеленій сукні поплавала в холодному Балтійському морі.

"Тільки ще голограми не транслює": Українка купила курятину, яка почала світитися в темряві (фото)

субота, 31 жовтень 2020, 5:44

Українка купила курку, яка вночі почала світитися в темряві. Така дивна пригода сталася в Івано-Франківську. Дівчина поскаржилася на супермаркет, і попросила торговельну мережу пояснитися. Про це Олена Заславська розповіла у Facebook "Комуналка ІФ", пе...

Хіти тижня. Зроблено в Україні: На Львівщині випускають різнокольоровий томатний сік (відео)

субота, 31 жовтень 2020, 3:00

На рік закатують 1200 пляшок. І вже вийшли у великі магазини та на сайти. Два товариші на Львівщині навчились заробляти на звичайному томатному соку. Як? Бо їхні соки різнокольорові – жовті, помаранчеві та червоні, передають Патріоти України з посиланн...