
У Росії, де, за даними на неділю, 3 травня, було зафіксовано 10 тисяч нових підтверджених випадків коронавірусу, губернатор Санкт-Петербурга Олександр Бєглов зробив знімок біля пологового будинку разом з молодою мамою, що тримає на руках немовля. Фото, опубліковане прес-службою топ-чиновника Путіна, бурхливо обговорюють в соцмережах, повідомляють Патріоти України.
Коментатори припускають, що таким чином російський чиновник спробував відвернути увагу суспільства від ситуації з поширенням коронавірусної інфекції в країні і продемонструвати життєстверджуюче фото. Однак публікація фото Беглова в масці виявилася не зовсім зрозумілою і навіть лякаючою.
"Прес-служба Беглова вирішила розбавити коронавірусний хорор і відправила губернатора в пологовий будинок. І ось що вийшло", - підписаний опублікований в Twitter знімок.
Користувачі соцмережі дивуються, навіщо губернатор з'явився в медичній установі. "Народив чи що?" - іронічно запитують в коментарях.







Вдень 23 червня Одеса зазнала атаки безпілотників, і жертвою нальоту стала мешканка міста, яка просто прийшла відпочити на пляж. Трагічні наслідки підтвердив голова Одеської обласної військової адміністрації Олег Кіпер. За його словами, 26-річна жінка ...
Міноборони запровадило чіткі дедлайни для розгляду заяв військовослужбовців, які самовільно залишили частину (СЗЧ), на повернення до служби, передають Патріоти України. Як повідомляється, у разі подання рапорту через застосунок Армія+, заявку розглядаю...