
У Росії, де, за даними на неділю, 3 травня, було зафіксовано 10 тисяч нових підтверджених випадків коронавірусу, губернатор Санкт-Петербурга Олександр Бєглов зробив знімок біля пологового будинку разом з молодою мамою, що тримає на руках немовля. Фото, опубліковане прес-службою топ-чиновника Путіна, бурхливо обговорюють в соцмережах, повідомляють Патріоти України.
Коментатори припускають, що таким чином російський чиновник спробував відвернути увагу суспільства від ситуації з поширенням коронавірусної інфекції в країні і продемонструвати життєстверджуюче фото. Однак публікація фото Беглова в масці виявилася не зовсім зрозумілою і навіть лякаючою.
"Прес-служба Беглова вирішила розбавити коронавірусний хорор і відправила губернатора в пологовий будинок. І ось що вийшло", - підписаний опублікований в Twitter знімок.
Користувачі соцмережі дивуються, навіщо губернатор з'явився в медичній установі. "Народив чи що?" - іронічно запитують в коментарях.







Україна і Росія провели 76 обмін полоненими. Додому повернулись 160 українців – усі військові, які перебували в неволі з 2022 року. Про це повідомив Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими (КШППВ) у п'ятницю, 26 червня, передають ...
Ровер «Персеверанс» знайшов сліди складних органічних сполук у глинистих породах кратера Єзеро на Марсі. Раніше сліди таких сполук розгледів також марсохід «К’юріосіті», який досліджує кратер Ґейл на відстані понад 3000 кілометрів від Єзеро. Такі резул...