Хіти тижня. Намагалася вирвати телефон з рук: У Києві розгорівся скандал через українську мову

Конфлікт через прохання покупця говорити українською мовою стався в одному із магазинів Києва, повідомляють Патріоти України.

"Як завжди, на обслуговування російською ввічливо прошу: "А можна, будь ласка, державною мовою". На що у відповідь побачила зневажливий погляд й ігнорування; повторюю вдруге, у відповідь: "Мнє так удобно", – написала в соцмережі Оксана Дзюбенко.

Вона хотіла сфотографувати бейджик з іменем працівниці магазину. Та спробувала вирвати телефон у жінки з рук, а потім вибігла, залишивши порожню касу. Інша продавчиня не назвала ім'я колеги.

"На що я прошу покликати попередню особисто. Вона виходить, я знову дістаю телефон, щоб сфотографувати її бейджик, але тут вона йде далі: знову намагається вирвати в мене телефон, при цьому штовхнувши мене на стійку з товаром! Шок. Поруч покупець в аналогічному стані. Моя 10-річна донька – в сльози, дитиною починає трусити, я її заспокоюю та викликаю поліцію. Дуже швидко приїхали, продавчиня Олена швидко вийшла та почала просити вибачення, мотивуючи свій хуліганський вчинок боязню "потрапити в Інтернет", – написала Оксана Дзюбенко.

Заяву у поліцію жінка не написала, залишила лише відгук у "Книзі скарг і пропозицій". Після інциденту до магазину прийшли батьки продавчині Олени і почали з'ясовувати з жінкою стосунки.

"Цікавий нюанс: батьки розмовляють українською, їхня донька з ними теж. Її мама навіть почала повчати мене, як виховувати мою доньку, бо я, бачте, не вмію це робити, а треба її виховувати так, щоб вона не лякалася при вигляді бійок, а була до цього готова, бо світ – жорстокий. На цьому моменті я знову пошкодувала, що відпустила поліцію", – додала покупець.

Чому, маючи негативний досвід блокування, керівництво МВС не прийняло рішення щодо евакуації гелікоптерами Airbus H225?

субота, 22 лютий 2020, 12:15

Чому, маючи негативний досвід блокування можливого приїзду евакуйованих з Китаю у Львівський обласний госпіталь ветеранів війни, керівництвом МВС не було прийнято рішення щодо "переходу у світ нових технологій", а саме: транспортування евакуйованих на тер

Двох тижнів замало: Китай попереджає про збільшення інкубаційного періоду коронавірусу

субота, 22 лютий 2020, 12:01

За даними видання, влада китайської провінції Хубей повідомила про випадок, який стався з чоловіком на прізвище Цзян у місті Шеньнунцзя. Чоловік з 24 січня перебував у тісному контакті зі своєю зараженою коронавірусом сестрою, а 20 лютого у нього з'яви...