
Колишній депутат Верховної Ради Михайло Гаврилюк розповів, скільки отримує, працюючи таксистом у Києві. Цифрами Гаврилюк поділився у короткій розмові з журналістами, передають Патріоти України.
Екс-депутат зауважив, що не зізнається пасажирам, ким раніше працював і зазначив, що кермує за гроші через «нелегкі часи». «Це ж таксі у мене – тимчасова робота. Я зараз працюю, бо треба жити за щось. Може, людина яка буде їхати й скаже, що тому чи іншому директору потрібні відповідальні люди. Надіюсь, що з часом у нас буде якась краща робота. Може, якимось директором буду», – сказав він.
На запитання, чи хоче він знову у Верховну Раду, той відповів: «Дружина проти». «Додому приношу від 15 до 35 тисяч гривень. Я на лічильник подивився: заробив тисячу гривень. Хватить мені? Хватить. На цьому я закриваю собі ефір і пішов відпочивати», – пояснив Гаврилюк, додавши, що нардепом отримував всього 28 тисяч гривень.
Китай зіткнувся з безпрецедентним падінням народжуваності, яке експерти пов’язують із глибокими соціально-економічними змінами. Однією з ключових причин є дефіцит жінок, спричинений багаторічною політикою «одна родина — одна дитина». Гендерний дисбалан...
Кабінет Міністрів України розпочав масштабне оновлення системи бронювання військовозобов’язаних. 30 травня уряд ухвалив постанову, яка до 1 вересня 2026 року має повністю змінити підходи до бронювання для бізнесу та працівників. Підприємствам надали пе...